Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence shanks oraya luffy için gitmiştir.Shanks ve luffy tayfası 2 sine karşı kazanamaz.Bu yüzden hükümetten yardım istiyor.

o da ihtimal dahilinde. halk nasıl biliyor sıkıntı o . herkes korsanlar kralı olarak çağırıyor roger'ı. herkesin göreceği bir belirti yok ortada.
Eğer dediğim gibi ya da ona benzer bir şeyse hükümet tarafından gazetelerde açıklanmış olabilir.Bir de Roger'ın da namı var sonuçta.WB ile kapışması,Garp'ın kovalaması vs.Yani gücüyle de o ünvanı hakediyor.KK denmesinin nedenlerinden biri de budur.E bir de hükümet dediğim gibi bir şekilde bu Raftel,tarih kısmını açıklamışsa işte halk tamamen ünvanı vermiştir.

Onun dışında çok bir şey gelmiyor aklıma.Anca bunlar geldi.Çok farklı şeylerde çıkabilir.:D

Eğer dediğim gibi ya da ona benzer bir şeyse hükümet tarafından gazetelerde açıklanmış olabilir.Bir de Roger'ın da namı var sonuçta.WB ile kapışması,Garp'ın kovalaması vs.Yani gücüyle de o ünvanı hakediyor.KK denmesinin nedenlerinden biri de budur.E bir de hükümet dediğim gibi bir şekilde bu Raftel,tarih kısmını açıklamışsa işte halk tamamen ünvanı vermiştir.

Onun dışında çok bir şey gelmiyor aklıma.Anca bunlar geldi.Çok farklı şeylerde çıkabilir.:D
ondan diyorum zaten hükümet mal mı açıklasın rafteli tarihi devrimcilerin istediği zaten bu :D acaba hiç mi belirti yok öylece üstü örtüldü çok merak ediyorum :D hayır adamın doğru düzgün dostu da yok mesela. luffy kral olsa dünya kadar adamı ve her yerde tanıdığı var çok geçmeden herkes öğrenir normal iletişim yoluyla ama roger farklı biri :D neyse artık zamanı gelince öğreniriz inşallah

Shanks'ın Reverie ve denizlerin iyiden iyiye köpürdüğü bir zamanda oralara kadar gitmesini sağlayan önemli bir korsan'ın kim olduğunu buldum.
Monkey D. Luffy the next pirate king :)

Altını doldurmak için ne kadar düşünsemde yazılara dökemedim bi türlü ama biraz deneyeeğim;
Herşeyin sesini duyma
Nico Robin
Antik silah olan pamık prenses
Wano varisi Momonosuke ( + Zunisha'yı kontrol etme gücü )
Filo'su, müttefik edinme gücü.
Irade gücü.
gibi bünyesinde her türlü şey bulunduran biri.

Bu sırada'da dünya'da.
Black Beard'un durmadan güçlenmesi, artık yeni adımları çok daha büyük olacaktır.
Big mom'ın rezil oluşu
Kaido'nun Wano'daki faliyetleri, belirsizliğini koruyan Shiki.
Kaido'nun antik silahı bilme ihtimali.
Daha bu bölümde üzerinde durulan rocks oluşumu.

Gibi dalgaları sürekli yükselten hareketler ve bir cogunun merkezinde yada kıyısında bulunan Luffy.
Bence Shanks Luffy merkezli bir plan kuruyor ve bunu başarabilmek için ise bazı engellerin yoludan çekilmesi gerekiyor. Bunun için ise Grosei'den bazı özel istekleri olacaktır.

Shanks'ın Reverie ve denizlerin iyiden iyiye köpürdüğü bir zamanda oralara kadar gitmesini sağlayan önemli bir korsan'ın kim olduğunu buldum.
Monkey D. Luffy the next pirate king :)

Altını doldurmak için ne kadar düşünsemde yazılara dökemedim bi türlü ama biraz deneyeeğim;
Herşeyin sesini duyma
Nico Robin
Antik silah olan pamık prenses
Wano varisi Momonosuke ( + Zunisha'yı kontrol etme gücü )
Filo'su, müttefik edinme gücü.
Irade gücü.
gibi bünyesinde her türlü şey bulunduran biri.

Bu sırada'da dünya'da.
Black Beard'un durmadan güçlenmesi, artık yeni adımları çok daha büyük olacaktır.
Big mom'ın rezil oluşu
Kaido'nun Wano'daki faliyetleri, belirsizliğini koruyan Shiki.
Kaido'nun antik silahı bilme ihtimali.
Daha bu bölümde üzerinde durulan rocks oluşumu.

Gibi dalgaları sürekli yükselten hareketler ve bir cogunun merkezinde yada kıyısında bulunan Luffy.
Bence Shanks Luffy merkezli bir plan kuruyor ve bunu başarabilmek için ise bazı engellerin yoludan çekilmesi gerekiyor. Bunun için ise Grosei'den bazı özel istekleri olacaktır.
shanks böyle bir ideal yürütüyorsa luffy'ye direkt destek olarak da bunu yapabilir. dahası shanks seviyesinde bir adam kişisel bir sebepten kalkıp hükümetle görüşmez. yani benim açımdan imkanı yok böyle bir şeyin.

Teorim:
Wb ve Shanksın gençlik,çaylak zamanlarını gördük. Onlarda bir zamanlar kaptanlarından emir alıyolardı.

Ben bundan yola çıkarak Linlin'in Kaido'ya "eski zamanlardaki gibi" cümlesinden bunların çaylak olduğu zamanlarda aynı tayfada yer aldıklarını düşünüyorum.Çünkü bana kalırsa bunların kendi tayfalarını kurdukları zamandan bu zamana kadar asla iş birliği yaptıklarını düşünmüyorum.Çok zıt karakterler bunlar asla anlaşamazlar.Ama çaylak yıllarında bunlar aynı tayfadaydı ve sonuçta yoldaşlardı.Aralari iyi olmasa bile anlaşmak zorundalardı.

Teorime gelirsek bunların Tayfasının(Rock/Locks) kaptanı Efsanevi VANDER DECKEN.Gemileri Uçan Hollandalı.Tarihin en korkutucu tayfalarından.Yaptiklariyla dünyada iz bırakmışlar,korku salmışlar.Amaclari da bir o kadar korkutucu.Shanks'ın bunu bilip bundan korktuğunu düşünüyorum.

Bunlar kesinlike denizcilerle çok büyük savaşa girmiş tek başlarına.Savaşın sonucunda da mağlup olmuşlar elbet.Geminin enkazını da gördük.Sengoku ve Garp yaptıklariyla kahraman olarak anilmişlar.Vander Decken ölmüş ama Kaido, Linlin ve bazıları(shaky gibi) kaçmayı başarmışlar.Kaido da o büyük yarasını o savaşta almış.

Ayrıca bu Poseidon muhabbetini Kaido Vander Decken'den biliyordur.

Ben kesinlikle bu harf muabbettinin (Rock C-charlotte K-kaido) tutmayacağını düşünüyorum.Oda bu kadar basit düşünmez.

shanks böyle bir ideal yürütüyorsa luffy'ye direkt destek olarak da bunu yapabilir. dahası shanks seviyesinde bir adam kişisel bir sebepten kalkıp hükümetle görüşmez. yani benim açımdan imkanı yok böyle bir şeyin.
Kişisel birşey değildir zaten. Mevcut durum her halukarda dünya hükümetinide rahatsız edecektir. Bu konu'da hükümete erken önlem aldırıp karşılığında taleplerini yerine getirtebilir. Tabi benimki uçuk bir tahmin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık