Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangada olan bir şey için kişi hakkında yobaz demek...evet mükemmel tespitler.Mangada olan bir şey için bir fikir söyleyince gerçek hayatta da mı öyle düşünmüş oluyoruz yani ? Öyle sanıyorsanız siz çok yanılmışsınız beyler.

Daha dün mü ne oldu konusu.Kadın amiral istemeyiz deyince cinsiyetçi sanılıyoruz.Gerçek hayatta o kadar iyi dövüşçü kadın olsun helal olsun derim.Ronda Rousey gibi bir gerçek var ve erkek olarak saygı duyduğum biridir.Fakat mangada o kadar güçlü bir kadın sevmiyorum,hoşuma gitmiyor bu kadar basit.Bunun cinsiyetçilike vs. alakası olmaz.Tamamen kişisel beğenidir vs.

Al en basitinden mangada sevdiğim karakterlerin bazıları gerçek hayatta olsa sevmezdim bile belki.Aka mesela.Mangada seviyorum ama gerçek hayatta olsa sevmezdim muhtemelen.Mangalarda psikopat karakter seviyorum diye gerçek hayatta psikopat,cani,vahşi olduğum çıkarımını yapabilecek kapasitede insanlar var.Cidden çok iyi tespitleriniz var.

Ha yeni amiralin lez olması benide soğuturdu ve böyle bir şey istemezdim.Gerçek hayatta da böyle bir şeyi onaylamayacağımı düşünenler vardır şimdi.Halbuki kişinin cinsel tercihi umrumda bile değildir.Ama kişisel beğeniden yobaz olduğum çıkarımını yapacak varsa yapsın yine.Böyle yobazlık daha güzel.
https://www.google.com.tr/amp/m.int...baltali-hano-kimdir-foto-galerisi-1717991.htm kadın diyip geçmemek lazım :D

kadınlara karşı bir antipati mi var ne böyle :( ... çok güçlü kadınların olduğu animeler izledim hiç de öyle itici değiller en basit örnek one punch man de olan bücür gayet iyi mangasını takip etmeyenler için spo olacak belki ama fubuki namı diyar hellish blizzard .. daha çok sayarım mesele şu one piece deki güçlü kadınlar sayın bakalım ... ne kadar çıkacak bizim ana hariç o bir lab deneyi :D

Bende bunu atmasının amacı neydi diye düşünürken sonradan mesajı düzenlemişsin.:D

Neyse bunlar istisna örnekler işte.Yoksa dediğim gibi Ronda gibi insanlarda var ve saygı duyarım kendisine.Ama sırf istisnalar var diye mangada da beğenirim diyemem.Tamamen beğeniyle alakalı bir şey.
O zaman beğeni neyle alakalı diye kurcalarım ben de. :oleyo:

O zaman beğeni neyle alakalı diye kurcalarım ben de. :oleyo:
O kadar derine inersek işin içinden çıkamayız.Tam nasıl açıklarım onuda bilmiyorum gerçi.:/ Ama sana dün demiştim.Kadın amiral konusuna gelirsek kadınları savaşmaya erkeklerden daha az uygun buluyorum.Bunun benim bulmamla da alakası yok aslında.Sonuçta gerçek bir şey.Erkekler fiziksel kapasite olarak dövüşe vs. daha yatkın.Hani nasıl açıklayım amaneden sen söyle.:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık