Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni amiral tek başına dragon dahil bütün devrimcileri dağıtırsa efsane bir giriş olur.Tabi savaş dediği benim aklımdaki gibi bir şey ise.

1 - Kamabakka'ya taşınacaklarını zaten biliyorduk. Kapak hikayelerinde İvankov hazırlık yapıyordu.
2 - Komutanları çağıran Dragon'un büyük bir iş peşinde olduğunu da anlaşılabilirdi zaten.
3 - Karasakal tayfasından ve Marine+Cipher Pol'den bi zahmet kaçsınlar. Öyle bi baskından kaçabilmak bile başarı. Zaten bunlardan kaçmayacak güçte olup da girip her yeri dağıtmamamaları seri bugı olurdu.

Sonuç : Ben Reverie'ye dalacaklarını değil, aksine tüm krallar Reverie'deyken dışarıda gümbür gümbür devrim yapacaklarını düşünüyordum. 20 kurucu krallığın Alabasta ve Dressrosa hariç 18'inde devrim yaparlar diye tahmin ediyordum.

Reverie'yi basmayacaklarını düşünmemin sebebi de Koala'nın Dragon'a "o garip insanları yine mi topluyoruz ?" sorusundaki "yine" tabiri. Sürekli toplanıyormuş bu elemanlar demek ki. Bu yüzden toplanmaları "Reverie basacak" kadar önemli değildir diye düşünmüştüm.

Bunun yanı sıra Kaido'nun da Reverie'de boy göstereceği yüzde 90 ihtimal olacağı için Dragon'un basmaması daha mümkün gözüküyordu senaryo gidişatında. Şimdi işler değişti işte. Oda'dan ters köşe yemeyelim derken diğer köşeye zıpladık, ortaya vurdu bu sefer de.

Bu adamların güçlü olduklarını düşünüyorum.

Güney,batı,doğu,kuzey ordusu olarak tanıtılmazlardı yoksa.

Daha güçlü bir çıkar mı neden olmasın.

Oda'ya da helal olsun yav. Kullanılabilecek her formatı kullanıyor valla. İskambilden yönlere kadar her şekilde unvan veriyor. :oleyo:

Dragon kutsallara savaş açmak isteyecek bakalım onları nasıl koruyacaklar :)

Reverie de savaşlık bir durum olmaz çünkü dragon sadece haber vermek için gidecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık