Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Sabo zaten amiral demiyorum. Ama amiralle kafa kafaya çarpışabilmiş bir adama rakibi değil denmez. Diğer çarpışmaya kalkanları gördük yani. Sabo o savaştan sonra gitti bide Burgessi dövdü diğer yandan. Hala da sapa sağlam at koşturuyordu etrafta.

Adamın tek arcta karnesi;
Meyve istedi arenada dalga geçe geçe aldı istediğini.
Amiralin önünde koramiral tekledi
Amiralle 1 e 1 kapıştı
Yonkou komutanını eze eze dövdü
Adam arcta ne hedeflediyle yaptı rahatça.

Bu adam daha ne yapsın bilmiyorum hala ezikleniyor.
Yapma. Fuji geldi azıcık okşadı Sabo'yu.

Ben Sabo zaten amiral demiyorum. Ama amiralle kafa kafaya çarpışabilmiş bir adama rakibi değil denmez. Diğer çarpışmaya kalkanları gördük yani. Sabo o savaştan sonra gitti bide Burgessi dövdü diğer yandan. Hala da sapa sağlam at koşturuyordu etrafta.

Adamın tek arcta karnesi;
Meyve istedi arenada dalga geçe geçe aldı istediğini.
Amiralin önünde koramiral tekledi
Amiralle 1 e 1 kapıştı
Yonkou komutanını eze eze dövdü
Adam arcta ne hedeflediyle yaptı rahatça.

Bu adam daha ne yapsın bilmiyorum hala ezikleniyor.
Yok eziklemiyorum ben, sadece tam anlamıyla,onları yenecek,güce yada onların seviyesinde olmadığını belirtmek istedim kapışabilir, sağ kollar hariç tüm,imparatorların komutanları amiralle,kapışbilir fakat onlarla,aynı seviye yada onları yenecek güçleri olduğu anlamına gelmez

Yok eziklemiyorum ben, sadece tam anlamıyla,onları yenecek,güce yada onların seviyesinde olmadığını belirtmek istedim kapışabilir, sağ kollar hariç tüm,imparatorların komutanları amiralle,kapışbilir fakat onlarla,aynı seviye yada onları yenecek güçleri olduğu anlamına gelmez
Sen sağ kollarla da kapışamaz dedin yalnız.

Aynı okşamayı Luffye yapınca adam gemilere kadar uçmuştu ama sen bilirsin.
Aynı okşama olmadığı bariz.:D Luffy'i okşadığı saldırıyla adanın etrafını saran kayalıklardan biri un ufak olmuştu hatırlatırım.

Diğer yandan Fujitora ne Sabo'ya ne Luffy'e karşı tam ciddi oldu. Harbi harbi bütün adayı gömebilirdi orada.

Aynı okşama olmadığı bariz.:D Luffy'i okşadığı saldırıyla adanın etrafını saran kayalıklardan biri un ufak olmuştu hatırlatırım.

Diğer yandan Fujitora ne Sabo'ya ne Luffy'e karşı tam ciddi oldu. Harbi harbi bütün adayı gömebilirdi orada.
Adam kafes olmasa meteor atacaktı yahu.

Yıllar içinde çok değişti OP :( Shigan kan alırken dağ patlatan saldırı uçuruyor, yersen :D
Ona bakarsan dağları taşları kağıt gibi kesen saldırılar bedene ancak çizik atıyor :(

Marco ve katakuriyi amiral ile bir tutuyorum
O da değişikmiş :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık