Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölümdü. Dörtlüyü sevdim. Sağlam üyelerden tanıtılmayan birkaç tane daha üye vardır bence.

Başta sabonun altı olduklarını düşünsemde fikrim değişti sanirim en üst rütbeli komutanlar bunlar kuzey güney doğu bati diye ayırdığına göre oda tanıtımı yapmış komutanlardan karasuyu beğendim herifin bir ağırlığı var maskesinin olayini çözemedim işkence görmüş olabilir kargalari var maskede kargayi andırıyor veba maskesinede benziyor maskeyi çıkarınca hastalık bulaştırıyo olabilir kargalardan kendi klonunu yapıyor olabilir swain urgot birleşimi piskopat bir abimize benziyor diğer 3ü ilgimi çekmedi
Chief of Staff dedikleri çok yüksek bi rütbe. Hatta Hindistan ordusunda falan en yüksek rütbe buymuş.

Seri git gide hentaiye kayıyor bu ne ya Namiyi çıplaklıkta geçen olmaz diyordum oda yaptı yapacağını ve bu Karasu Jacke benziyor biraz akrabası filan çıkmasın.

Görünen 4 komutandan 3'ü erkek 2'si Belo Betty'den daha çıplak, birinin üstü yok direkt ama ÇIPLAĞ KADĞIN GÖRMEĞDEN GINAĞ GELDİĞĞ :M
Boş yapma Mop. Kimin neye dikkat edeceği, o karakterlerin neresiyle ilgi toplayacağı gayet aşikar. Çıplak dediğin adamları zaten "tipsiz" çizmiş. Forum çoktan dandik bunlar demeye başladı. Klasik.

Aslında Karasu'nun mırıldanıp sinirlenmesi fena olmamış. Niyeyse tasarım yavan geldi bana. Biraz daha görsem severim muhtemelen. Bunlar niye Betty'i dinliyor acep? Bu arada bu krallık geçen bölüm kaçırılan prenses mi ne vardı, onun şeysi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık