Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm bir tek beni mi heycanlandırmadı? Devrim ordusu düşündüğümden güçsüz sanırım.
Bu konuda yanılıyorsun.Dragon kaç yıldır devrimci olduğu belirsiz birçok çocuk Sabo'yla birlikte eğitim yaptı o çocuklar nereye gitti.Dragon 20 yılın üzerinde devrim örgütünü kurmuş sadece gördüğümüz buz dağının ucu.İlerleyen bölümlerde bence birçok ülkede aynı zamanda devrim olacak buda Dragon'un savaşı ilan etme yöntemi diye düşünüyorum.

Yapmayın abi böle.Koskoca Devrimci Ordusunu Genel Eve çevirdiniz utaniyorum artik.Yok öle birşey.
Okamalar protest ve aykırı ya hani. Kendi komünleri var adalarında. One Piece te bu kadar sıkı fıkı yaşayan ırk adaları dışında ortak bir kimliği paylaşan tek bu tayfa var.

Devler, balık adamlar bile dünyaya kendini kapatmamış. Sağdan soldan fırlıyorlar. Bende dedim bu komutanların bir kısmı okama devrimci herhalde.

Betty nin penisi çıkabilir bence. Oda seviyor böyle zıtlıkları. Pica gibi adamda çocuk sesi çıktı. Betty gibi vücut hatları ortada, böyle kadın kadın, devrimci bir travesti karakter beni şaşırtmaz

Evet ama onu arkadaşı söylüyor. Dragon dışında kimse bilmiyor olabilir meyvesiz olduğunu. Şöyle ki devrimciler zor durumdadır, Betty konuşur ve onlarda 'evet şeytan meyvesi işe yarıyor' deyip toparlanırlar.
Hitap yeteneğiyle etkilemiştir, herkes meyve sanmış ve üzerine yapışmış olabilir.
Direk meyve ismi söylemişler yanlış olacağını düşünmüyorum. Bir de gaza gelenlerin vücudu değişiyor. Meyve olmaması saçma bana göre.

Son düzenleme:
Bende güçlü olduklarını düşünmüyorum, öyle bir izlenim almadım. Ama tasarımlar fena değil. Karasu'yu çok beğendim. Arıza bir tip. :D
@Alpamis Vardır devrimcilerde sağlam adamlar. Nasılki BM korsanlarında ilk gösterinler pek güçlü değildi ama sonra Craker, Kata gibi adamlar çıktıysa devrimcilerde de sonradan çıkar bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık