Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne zaman düşer tortugaya?
Önce bir ingilizcesi çıksın istersen.
Ne zaman çıkar türkçesi? :(
Dostum trollediğim falan yok, çıkmadı mı diye 1 kez sordum sadece.
Ardına ne zaman çıkacağını sordum, hiçbir bölümü bu şekilde beklemedim daha önce.
Genelde bölüm çıktıktan 2-3 gün sonra okurum, tam olarak ne zaman atıldığını bile bilmem.
Ama bu bölüm baya heycanlı olduğu için tutamıyorum kendimi, çıksada okusak. :(
Bir kez sordun demek iyiymiş.

Tamam iyiniyetli olduğunu varsayarak tek tek işleyişi açıklıyorum:

1)Bu bölümün başlığı "903 Spoiler Yorumları" Bu bölümün ingilizcesinin çıkmadığını bölüm hakkında spoiler bilgilerin çıktığında açılan sayfa.

2)Bölümün ingilizcesi çıktığında "902: Son Düzlük" şeklinde bölümün tartışma sayfası açılır. Bu bölümün ingilizcesinin çıktığı manasına geliyor. Bu aşamadan sonra Tortuga bölümü çevirip paylaşıyor.

Sonuç olarak daha ingilizcesi çıkmamışken ve sana bu konu hakkında bilgilendirme yapılmışken hala ısrarla sormanın beni şüpheendirmesi yanlış mı?

Bölümün gece bir iki civarında çıkma ihtimali var. Duyurulur.
Yukarıda alıntıladığım son mesajımda dediğim gibi bölümün ingilizcesi gece bir iki gibi çıkma ihtimali var. Ancak o zamandan sonra türkçesi yapılabilir. Biraz daha araştırmacı olun bu tarz şeylerde.

Şunu demiyorum "Sormayın" ama ingilizcesi çıkınca sorun veya ingilizcesi ne zaman çıkacak diye sorun. Biz koreceden çevirmiyoruz ki Tortuga'yı bekliyorsun. Umarım anlatabilmişimdir. İyi forumlar.

EDİT: Bu hafta ayrıca tam olarak ingilizcenin ne zaman çıkacağı da belli değil. Normalde Cuma sabah inglizcesi çıkar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık