Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ödülün birden bu kadar fırlaması tuhaf geldi bana. Sivil katliamı yapan, ülkeler yok eden, Yonko'nun en iyi adamlarından biri olan Jack'in bile bu kadar ödülü yok. Üstelik adam kaç senelik korsan. Kid bile sivil katliamdan 500 alıyor. Bu şartlarda Jack'in ödülünün uçması gerekirdi. Ödül mantığı kafama yatmadı tam olarak.
Zaten birisini yendiğinde onun ödülünün üstünü veriyor. Bu tüm olaylar yaşanmadan dövüşselerdi, 1 milyar 50 beli olan Katakuri'nin üstüne çıkacaktı ödülü. 1 milyar 100 beli olurdu. Üstüne de düğünü dağıttı, mekan basıp kaçabildi, kimsenin yapamayacağı şeyi yaptı, tehdit olduğunu gösterdi, balıkadamları altına aldı ve gücünü genişletti. Big News reis bile Luffy önde dedi. Sanırım 400 milyonu da bu tarz şeylerden geliyor.
Adamsın Odaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Odadam.

Ödülün birden bu kadar fırlaması tuhaf geldi bana. Sivil katliamı yapan, ülkeler yok eden, Yonko'nun en iyi adamlarından biri olan Jack'in bile bu kadar ödülü yok. Üstelik adam kaç senelik korsan. Kid bile sivil katliamdan 500 alıyor. Bu şartlarda Jack'in ödülünün uçması gerekirdi. Ödül mantığı kafama yatmadı tam olarak.
Aynen öyle benim ödül düzeni hakkındaki düşüncelerim alt üst oldu şu an. Sanji-zoro 300 lerde geziyor luffy ise 1,5b biraz fazla abarttı sanki.

Ohoho neler olmuş öyle. Lütfü serideki en yüksek ödüle ulaşmış oldu spoiler sahte değilse.
Ayrıca Coby'i göreceğiz. Bakalım ne seviyeye gelmiş kerata :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık