Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM düşse bile o bölgeyi ne kadar koruyabilirdi diğer korsanlara ve daha da önemlisi diğer Yonkou'lara karşı? İşte dünyada bir çalkalanma olurdu, Luffy yeni 4. Yonkou diye tanıtılırdı gazetede. Plot armor olmadan da hemen indirilirdi o mevkiden. Olay Kaido, BB sana kafa tuttuğunda nasıl cevap vereceğin zaten.
Zaten BB'yi de hemen indirdiler değil mi? BB ikinci meyvede ustalaşana kadar neredeydi bu yonkolar? Niye çökemediler BB'ye? Demek ki o kadar da kolay değil o işler.

Bunun potansiyel ile alakası yok. Smoker belalı bir tip. Sürekli otoriteye karşı çıktığı için adamı Doğu Mavi'ye sürgün ediyorlar. Bu adamda dünyadaki en nadir meyvelerden biri olan Logia türü bir meyve var. Oradan çıktı, iki yılda Yeni Dünya'da üs komutanı olacak seviyeye gelmiş neredeyse. Adamın gençliği sürgünde geçmiş. Kendini geliştirmek için bir şey yapmamış.
Bunu bilmiyordum bak. Bende böyle güçlü adam o yaşa kadar neden beklemiş east blueda diyordum?
Adam resmen çöplerle uğraşıyordu. Güçlü korsanlarla krşılaşmayınca yerinde saymış belliki. Mal marine/WG heba etmiş adamı onca yıl.

Peki öyleyse Kuzanla dostluğu nerden geliyor.Belki akademideeyken tanışmışlardı bilemedim. Veya önceden hocalık etmiştir Kuzan.

Coby çok şanslı arkası sağlam. Bu yüzden gelişim hızı daha fazla diye düşüündüm.

Pekoms'un yanısıra Pudding, Pedro ve CC hakkında da beklentilerim aşılmadığı için güzel bir arc sonu olduğunu düşünüyorum. Ciddi ciddi Robin'in Marry'de belirmesi gibi CC de Sunny'de belirecek diye korkuyordum.
Sol alt paneldeki gemi Caesar'a ait olabilir deniyordu yabancı forumlarda.

Buggy ne kadar boşalan Shicibukai koltuğunu hakediyorsa, Luffy de o kadar 1.5 m beli. Ordu + kendi gücü + aile soyadı + icraatları falan filan işte. Hala sağkol klasmanının en altı. Weevil ile amiral seviyesine çıkar.

Ben en çok zehahayi gorecegim için heyecanlıydim oda kursağında kaldı. Bi de kaido ekşın istiyor, ana ordu istiyor, karasakal meyve avcılığı yapıyor. Bizim shanks öyle sahili güzel ölan adaları arıyor galiba içmek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık