Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk kez gazeteler bizimkilerden yana :D Süper bölümdü klasik ark sonrası bölüm, çoğumuzun favorisi.

Ayrıca işte şimdi Sanji yılı oldu :hhh:

Benim anlamadığım Morgans Luffy’nin ittifağını nerden duydu ? Bence bu olay tamamen Morgans’a ait değil.

Tayfanın 10. üyesinin bir bulut olması dışında mükemmel bir bölümdü okumaya doyamadım. Sanji’nin ödül artışına tepkisini çok beğendim.

BİG NEWS!!!!

Benim anlamadığım Morgans Luffy’nin ittifağını nerden duydu ? Bence bu olay tamamen Morgans’a ait değil.
Morgans’i kucumsememen lazim. Law ile yaptigi “gizli” ittifaki bile ertesi gun basmisti reis.

Morgans reis de bizim Luffy fan cluba katildi, hayirlisi olsun. Medya destegi boyle bir sey arkadas resmen yillarin acisini cikartti Oda sag olsun.

@yyolcu aynen harbiden sanji yilindan bekleneni adam iki karede patlatti haha

Cok guzel arkti bitmesime uzuldum ama sonu cidden cok cok efsane oldu. Sirada gelecek arclari dusununce zaten insanin ici kipir kipir oluyor.

Hatirlayamadim simdi kim dedi de Crocodile gibi gazete okuyan yok su alemde :alkis:

Shanks’in aklindan kim bilir neler geciyor. Bence inanilmaz kompleks bir karakter bu adam. Oda’nin jokeri gibi bir sey, ne olursa olsun bir karizma Shanks karesi koysun herkes kosesine cekilir.

İyi oldu anasını satayım. Luffy'nin yaptığı şeyler başkasının üzerine kalıyor veya örtbas ediliyordu. Bu sefer her şey üzerine kaldı. Zaten mangakanın Dressrosa'da bile 500 yapması saçmaymış şuna bakarsak. Orada da 600'ü geçmeliymiş. Büyük Hasır Şapka filosu olayları da buraya kaymış. Morgans da biraz süslü söyleyince 1.5 milyar olmuş. Daha iyisi de ne biliyor musunuz? Yiyorsa artık küçümseyin adamı. Yarın öbür gün dövüşte bir mantıksızlık olursa rakip Luffy'i küçümsedi de dedirtemeyecek yani artık mangaka. Öyle mochi altında bırakıp arkasını dönüp gidemeyecek yani. Böyle bir şey olunca da küçümsedi savunmasını yemeyiz artık. Kendisi de böyle bir şey çizmez artık herhalde, önüne gelene bam güm dalıp geçecek. Yani her bakımdan muhteşem bir bölüm. Mangaka da Reverie boyunca tayfayı göstermeyecek anlaşılan ki bu bölümde de bayağı hype'ı zirveye çıkarıp, Krallar Reverie'ye, Tayfa Wano'ya diyerek hikayeyi kapattı.

Bölüm çok iyi , en son Kaido'nun intihar bölümünde bukadar yoğunluk olmuştu konularda.Şurayada bi 5 imparator afişi bırakayım :at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık