Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kollarını birleştirmiş oturuyor gibi geldi bana. Yüzünü de özellikle saklamış Oda. Bir de kafasının arkasında püsküller var. Yünlü kürk gibi. Onlardan da benzettim biraz :)

Şu resme arkadan baktığımı hayal edince aynı görüntü oluşmuyor bende. Bilemedim şimdi, bölümdeki adam Kuzan'a göre daha geniş vücutlu gibi.

• Sanji'nin elbisesi hayırlı olsun. Wano'da kullanır. Kendisine böyle bir güç gerekiyordu, zira Luffy ve Zoro'ya göre gelişmekte geri kalmıştı. Tabi bu normal bir durum. Luffy KK, Zoro ise en iyi kılıç ustası olmayı isteyen biri; Sanji'nin amacı All Blue ve tayfa rolü ise aşçılık. Yani elbet bir noktada, saf güç kıyaslamasında bu ikiliye göre geride kalması gerekiyordu; Oda güzel bir yöntemle bu açığı kapatmak için hamle yaptı.
  • Zeus'un durumu muamma. Görünürde Linlin geri çağıramıyor. İyi ama bu homiler Linlin'e biat etmiyorlar mıydı?
  • Coby epey gelişmiş. Gözlem hakisinin çeşidi belki seri içerisindeki en iyisidir. İnsanların düşüncelerini okuyor. Geleceği görmekle kombine ederse rakibinin düşüncesi oluşmadan rakibinin ne düşündüğünü düşünebilir mi?
  • Sakazuki, prensesin korsanlar tarafından kaçırıldığını öğrendiğinde 'ne tür bir refakatçi böyle bir şeyin yaşanmasına müsaade eder' diye isyan ediyor. O refakatçi önemli bir karakter midir? İşten kaytaran... ama önemli bir karakter? Aklıma Borsalino geliyor ama amiraller refakatçi olmuyordur.
  • Linlin, Lufy'nin peşine takılırsa Wano'da iki yonkonun savaşını görür müyüz? Yoksa Luffy ardında bıraktıklarını kurtarmak için geri döndüğü vakit mi savaşırlar? Sanırım ikincisi daha makul olur.
  • Shanks'in cümlesi Luffy'nin seviyesinin kendisine yaklaştığını ima ederken Teach, daha yolunun olduğunu söylerken sanki daha uzak bir geleceği ima ediyor gibi. Ayrıca 1.5 Milyar :beli: sınır ödül olabilir mi? Sonuçta Yonkoların ve Dragon'un ödüllerinde birinin bir diğerinden fazla olması doğru olmaz. Bu yüzden sınır bir ödül olması gerekmez mi?
  • Bir sonraki bölüm Hasır şapkaları göstermez diye düşünüyorum zira, ödüle tepkilerinin ne olduğunu, neler diyeceklerinin pek önemi yok. Bu yüzden onları uzun bir süre görmeyiz. Bununla birlikte Zorolar'ın bu ödüle ne tepki verdiklerini göstermemesinin sebebi onların yakalanmış olduklarını düşünmemi sağlıyor. Bir sonraki Arc hayırlı olsun.

Sakazuki, prensesin korsanlar tarafından kaçırıldığını öğrendiğinde 'ne tür bir refakatçi böyle bir şeyin yaşanmasına müsaade eder' diye isyan ediyor. O refakatçi önemli bir karakter midir? İşten kaytaran... ama önemli bir karakter? Aklıma Borsalino geliyor ama amiraller refakatçi olmuyordur.
Güzel detay yakalamışsın tebrikler. Coby için kadro açılır. Hina refakatçiydi rear-admiral olarak. O pozisyon uygundur.

Shanks'in cümlesi Luffy'nin seviyesinin kendisine yaklaştığını ima ederken Teach, daha yolunun olduğunu söylerken sanki daha uzak bir geleceği ima ediyor gibi. Ayrıca 1.5 Milyar :beli: sınır ödül olabilir mi? Sonuçta Yonkoların ve Dragon'un ödüllerinde birinin bir diğerinden fazla olması doğru olmaz. Bu yüzden sınır bir ödül olması gerekmez mi?
Dragon'un en yüksek ödüle sahip olduğu netti diye hatırlıyorum.

@AntiNewEra teşekkür ederim. Dragon meselesinde ise hatırladığım kadarıyla 'En çok aranan kişi' ydi. En yüksek ödüle sahip olduğuyla ilgili bir mevzu hatırlamıyorum. Ama haklı olabilirsin. Dragon hükümeti devirme amacı güttüğünde ödülü yonkoların üstünde olabilir. Ancak hala yonkoların eşit ödüle sahip olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık