Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sağ kolların belli bir seviyesi var olarak görülüyor. Marco bana göre en güçlü sağ kol ancak yine de bu seri için sağ kol olarak yaratılmış bir karakter.
Sağ kolların belli bir seviyesi var olarak görülüyor. Marco bana göre en güçlü sağ kol ancak yine de bu seri için sağ kol olarak yaratılmış bir karakter.
Aynı ligin adamları ona bende katılıyorum ama birisi o ligin zirvesinde diğeri play-offlara katılma çabasında. Yani Marcoyu Amiraller yenemezken Katakuri Luffy'e yenildi. Tabi Marco, Katakuri vs. Luffy'deki gibi bireysel bir dövüşün içinde değildi biliyorum ama örnek verdiğim dövüşte dünyanın en güçlü adamını ağır yaralayan isimler bunlar. Ve bu isimler aynı etkiyi Marcoya bırakamadı.

Yanlış bilmiyorsam yonkoları yonko yapan yeni dünyada adaları elinde bulundurmalarıdır. Dünya Hükümeti'nin illegal gördüğü hükümet gibiler. Luffy'nin korsan filosu olsa da net olarak henüz böyle bir yapıda değil.
öyle diyosunda balık adam adası lufynın korumasına girecek bunu zaten bu sayıda neptünde dedi mühtemelen dressorasa da girer böyle bi durum olursa bu sayede 2 tane ada lufyynin oluyo

Aynı ligin adamları ona bende katılıyorum ama birisi o ligin zirvesinde diğeri play-offlara katılma çabasında. Yani Marcoyu Amiraller yenemezken Katakuri Luffy'e yenildi. Tabi Marco, Katakuri vs. Luffy'deki gibi bireysel bir dövüşün içinde değildi biliyorum ama örnek verdiğim dövüşte dünyanın en güçlü adamını ağır yaralayan isimler bunlar. Ve bu isimler aynı etkiyi Marcoya bırakamadı.
Yalnız Luffy'i küçümsüyor olabilirsin ama güçlü bir adam Luffy. 11 saat Luffy gibi gelişmeye açık bir adamla dövüştü Katakuri ki öyle ağır bir yenilgi de almadı. Marco'nun savaşta yaptığını şu anki Luffy daha fazlasıyla yapabilirdi zannımca. Biri 1 ise diğeri 1.09'dur benim görüşüm ki bence o kadar bile fark yok.

Yalnız Luffy'i küçümsüyor olabilirsin ama güçlü bir adam Luffy. 11 saat Luffy gibi gelişmeye açık bir adamla dövüştü Katakuri ki öyle ağır bir yenilgi de almadı. Marco'nun savaşta yaptığını şu anki Luffy daha fazlasıyla yapabilirdi zannımca. Biri 1 ise diğeri 1.09'dur benim görüşüm ki bence o kadar bile fark yok.
Luffyi küçümsemiyorum görünen neyse onu söylüyorum. Luffy şuan amirallerle baş edebilecek seviyede değil. Marco ile dövüşebilir ama amirallerle zor.

BM adasına o müttefiklerle girmediler ama?

Bana kalırsa Final War'a kadar o müttefikler kullanılmayacak.
BM adasına o müttefiklerle girmediler zira henüz o müttefikler toplanmış değil. Benim dediğim müttefik, filo değil zaten. diğer yandan bu kadar az sayıda kişiyle bu kadar efektif bir sonuç elde edebilen Luffy ve saz arkadaşları, Marco'ların, Mink'lerin ve olası Wano müttefiklerinin yardımıyla orada başarıyı hayli hayli elde edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık