Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903: Beşinci İmparator

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 128 30.3%
  • İyi

Kullanılan: 13 3.1%
  • Orta

Kullanılan: 4 0.9%
  • Kötü

Kullanılan: 2 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 2.1%
  • Big News!

Kullanılan: 267 63.1%

• Kullanılan toplam oy
    423
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z'nin kolunu alan kişi, eğer zaman atlaması esnasında Shichibukai unvanını kaybetmediyse, Ayıboğan'dan başkası olamaz. Bana göre amiral dengi biri çıkacak. Bu bağlamda bakarsak hem en güçlü düşman olur, hem de Beyazsakal bağlantısı sağlanır.
Bende aynı düşünüyorum. E.oda'nın açıklaması ( Luffy gelmiş geçmiş en güçlü düşmanı ile karşılaşacak ve bu adamın WB ile bir bağlantısı olacak) akla direk Weevil'i getiriyor. Özellikle gazetede Warning yazısı da Weevil'in geldiğine işaret olabilir.

Weevil benim gözümde Oburiks'tir. Saf güç olarak muazzam ötesi , ama akıl kıt.

Kuzan düşman olsa, seri çoktan bitmişti.
Nasıl düşman değildi.Tamam arc bossu değildi ama Luffy için Robin tehlikesi yüzünden kısa zaman aralığında düşmandı.Aksi takdirde dondurma olmazdı Luffy.Hakiyi duyunca boşa sormuyor bana göre Kuzan'a vurabileceğim mi diye.Kuzan öyle görmeyebilir önemli olan Luffy'nin ne şekilde gördüğü.

Ayıboğan bence Kuzan'dan güçlü olabilir.Amiral kolu almak az iş mi bence değil.Amiral bacağı alan Akainu örneği var önümüzde yani ayıboğan bazı amirallerden güçlü olabilir üstelik bu eylemi 10 gün gibi uzun bir sürede de yaptığını sanmıyorum.Canavar gibi güçlü çıkacak.Luffy şu an sağ koldan güçlü zaten ödülü de bunu gösteriyor yüksek bir seviyeyle karşılaşması lazım.

Weevil Z nin kolunu almış hoş güzel de. Z yi bizim şimdiki amirallerle bir tutmayın.

Kizaru sohbet ede ede Z ile dövüşüyordu. Z kazanamyacağını anlayınca intihar saldırısı yapıyor ve kizaru da bir çizik bile yok.

Weevil kuzanı yenemez bence.

Bence bu konuda filmlere bakmayin shiki bence çok daha guçlu birisi ama harcadilar adamı.Odanın karakter için yarattigi hikayeye bakin cunku filmlerin senaryosunu oda yazmiyor.

Weevil Z nin kolunu almış hoş güzel de. Z yi bizim şimdiki amirallerle bir tutmayın.

Kizaru sohbet ede ede Z ile dövüşüyordu. Z kazanamyacağını anlayınca intihar saldırısı yapıyor ve kizaru da bir çizik bile yok.

Weevil kuzanı yenemez bence.
Z'yi gençliğinde yeniyor ayıboğan, yani gücünün zirvesinde iken. Bunu göz ardı etmişsin. Bir de Z'de de çizik yoktu. :/

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık