Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış yaptı bence orada arci bitirse efsanevi olurdu hem de iyi bişey düşünmesi için bolca vakti de olurdu. İnat etti bak şimdi ne oldu. Çöp gibi bölüm gelecek saygısızlık olmayacaksa.

Şimdi tüm tayfanın aile bireylerinin,büyüdükleri adaların ve eğitim yaptıkları adaların yerlerini biliyor bu BM korsanları. BM bir şekilde düşürülecek ama kim orasını jinbei'den öğreniriz herhalde gelince.

Alırım bir tebrik wadanın gemiyi ağzına alacağını iyi bildim ha :D

Neyse egomu yükseltmeden bölüme geleyim.

Luffy şimdi jimbei yi orda bırakıp giderse biraz çelişkili davranmış olur E.oda.

Ama şöyle bir şey de var monster trioyu güçlendirip jimbeiyi sonradan eklemek isteyebilir.

Hadi ya şok oldum gemi batmamış mı yani ?
Mükemmel bölüm geliyor .

Jinbei sen ve sazanların ölün . Yeter lan fedai modunuzdan...

AYLARCa pasta pasta pasta pasta pasta eee yedide ne oldu .kuffye katakuri dövüşü için zaman yarattı .Ne oldu pastayı yedide ne oldu herşey aynı sen ne kadar kötü oldun E.Oda ya

Fail üstüne fail. Moscato'nun hayatta kalması da Luffy'nin Jinbei'yi salması da fail. Hele hele Moscato. Öldür gitsin lan işte ne gereği vardı da böyle bir iş yaptın?
Senaryo uğruna karakterlerin kişiliklerine uymayan hareketler yapıyor bu adam ve çok sinir bozucu bir durum.Luffy'nin Jinbei'yi bırakıp gitmesi falan...Yalnız burdan Luffy iyi gömülür hee dikkat edin.:/

Big Mom çöp, kıytırık bir adamı bile öldürememiş. Bu nasıl yonko böyle, yazıklar olsun senin gibi yonkoya ve seni çizen mangakaya. o_O

Moscato niye yaşıyor? Ana bunun yaşamını çekmedi mi? Yaşamı çekilen Zepo neden öldü o zaman? Opera da yaşıyordur kesin.

Güneş Korsanları'nın gemisi Foolshout'ta Denizciler tarafından batırılmış tı. Olayda Fisher Tiger ölmüştü. Yeni gemiyi ne ara yapmış?
Belki Moscatonun tüm yaşamını çekmemiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık