Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek o lafı bana söylüyordun. Yine alıntılamadan laf çakmak. Bu adamlık mıdır? Al işte. Foruma girdiğinden beri aynı şeyi yapıyorsun. Millete laf söylemeye yüreğin yoksa öyle alttan alttan laf çakmayacaksın çörekçi. Ben onu genel manada söyledim zaten. Senin lafına göre ben değil de çoğunluğun objektif gördüğü birisi olsa da yazar olmadan eleştiri yapamıyor. Bak bu kafa ne kafası biliyor musun? Güzel bir örnek vereyim.
"Oturduğun yerden hükümeti eleştirmek kolay. Sıkıysa sen de bir parti topla ve katıl seçime ve yönet. Öyle pc başında eleştirmekle olmuyor" Ya da "".....(Muhalefet üyesi) gibi mitinglerde konuşmak kolay. Kolaysa gel sen yap."
Adamlık falan? Bunu belirleme mercii sen isen vay haalimize bu gidişle. Senin tutumunu eleştiren iki yazı yazdık diye konuyu adamlığa getireceksen hiç birbirmizi alıntılamayalım, ortaya yazalım daha iyi. Bu tarz tartışmalara girmek istemediğimden alıntılamıyorum. Ortaya yazdım, vermek istediğim mesajı verdim. Gerisini pek takmıyorum işin açıkçası. Cevap yazma hürriyetin var nasıl olsa, istersen yazarsın ki yazdın.

Sadece birisini alıntılayıp ona yazmak mı yoksa herkesi karşına alıp ortaya yazmak mı yürek işi? Bunu değerlendir önce.

Neyse alıntılama işini sevmiyordum, düşüncelerimi ortaya yazıp sonrasını bakıyordum da şu yazdığın anlamsız şeyleri görünce ondan da vazgeçmek lazım galiba. Yok adamlık, yok yüreğin yetmiyor falan. Bu tarz çocukça tartışmaları yapmak için yaşım biraz fazla galiba. Örneğine cevap verirdim de öncesine bakınca uzatmamak daha iyisi.

Son düzenleme:
Kişisel meseleye dönmediği sürece bırakın isteyen istediğini yazsın. Hayali bir şey üzerinden neyin davasını güdüyorsunuz lan? Başka derdiniz mi kalmadı? Kendinize gelin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık