Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artist artist gelen çöplerin nasıl tek yediğini görüyorsunuz. Ben demiyorum bakınız görüyoruz.

Bizimkiler bile bölgeye girdikten 3-5 gün sonra ulaştı WCI da. Yani birisi elini kolunu sallaya sallaya 1 günde girip dağıtıp çıkamaz ordan. O yüzden Teach Hükümet gibi ihtimaller benim için Sıfır a yakın. Zaten Oda Marineford dışında hiç bir adada olaya dışardan kimseyi dahil etmedi. Hepsinde sorunları ada içinde çözdü yine böyle olacağı kanaatindeyim. Bizimkiler bir şekilde kurtulur en kötü kötülerin düşmanı iyilerin dostu Boundman çıkar ortaya Sımutiyi alır. Kimleri aldı bizim deli oğlan bu çerez olur.

Bizimkiler yakalanmış ise Luffy yada Sanji çark çevirecek gibi.
Yardım gelmezse koca ananın bunları çarkla bırakacağını sanmam yoketmek isteyebilir.Çünkü hem en iyi iki komutanını yendiler hem adasını yerle bir ettiler hem düğün mahvoldu...Yani öldürse bile öfkesi dinmez hasırşapkalara çark zayıf ihtimal bir şekilde çarkla kurtulacak olsalar luffy e çevirtmez oda sanji sorumluluk alacaktır herşey benim yüzümden oldu diyip atılabilir öne.Ama dediğim gibi yardım gelmeyip kaçamayacaklarsa çarkla kurtulamazlar.

Bm pastayı yedikten sonrasıyla ilgili spoiler yok belki de düşüp bayılacak.

Top atışından sonra Hasırşapka bayrağı görünüyor büyük ihtimal bölüm sonunda.

Ama bu demek değil ki coup de burst ile kaçarken düşmedi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık