Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen hafta ''Yonko itibarını toplaması için en azından 1 oluşum daha gelse'' demiştim.Acaba öyle mi olucak gerçekten ? Spoilerı okuduktan sonra aklıma direk Marco geldi.BM pastayı yiyince bayılır.Oda onu o şekilde sahneden çeker.Geriye Oven-Daifuku ve en önemlisi her ne kadar pasif kalsa da Smoothie gibi bir komutan kalıyor.Eğer Oda adaya illa 1 müttefik daha getirecekse bu Marcolar olur bence.Çünkü nitelikli bir güç olması lazım.Germa gibi nicelikli çöplerle ordan çıkamazlar.Ha tabii bu illa 1 müttefik getirilecekse durumu için geçerli.Yoksa yine umutsuz hissettirip fake atıyor olabilir Oda.

Bu arada Germanın çöp olduğunu bi kez daha gördük.Geçen hafta arkadan vurup,karizma pozlar verince güçlü sanıldılar.

Tek umudum bu hype boşa olmasın. Tayfanın bu duruma düşmesinin bi anlamı, bi sonucu olsun. Yoksa arci uzatmaktan başka bir olayı kalmıyőr

Anlaşılan bu hafta yine bir çaresizlik hissiyatı yaratacak Oda efendi. Ancak artık, hatta belli bir süredir özellikle hikayeyi bu sıkışma durumlarından kurtarma şekli göze batıyor. Bu hafta değilde 901. bölümde yapacaklarıyla umarım şaşırtabilir. Epey bir süredir şaşırtamıyor çünkü zira.

Ahaha. Ulan Sanji'nin ailesinden de hayır yokmuş. Mangaka kendisini sevmiyor anladik da ailesini de pek sevmiyor herhal. Spoiler gerçek ise bunlarin hepsi ölsün. Aşçı mı yok memlekette? Sanji'nin yeri de dolar.

Tayfanın top atislarini durduramamasını anlayamadim. Oven gibi adama sağlam vurabilen İchiji gibi bir adamın da olduğu Germa'nın ne idiği belirsiz heriflerce harcanmasini anlayamadim. Sağlam herifler hep tanıtıldı zaten. Germa'nin senaryoya göre bir çöp bir güçlü görünmelerini zorlama buldum. Neyse, dediğim gibi, doğru ise Sanji ve ailesi ölsün.

Oda bir bölüm şans faktörünü ortadan kaldırınca neler oluyor görüyorsunuz :D Ne yazık ki gerçek olamayacak kadar güzel bir spoiler bölüm çıkmadan inanmam :rolleyes:

Vincent

Ahaha. Ulan Sanji'nin ailesinden de hayır yokmuş. Mangaka kendisini sevmiyor anladik da ailesini de pek sevmiyor herhal. Spoiler gerçek ise bunlarin hepsi ölsün. Aşçı mı yok memlekette? Sanji'nin yeri de dolar.

Tayfanın top atislarini durduramamasını anlayamadim. Oven gibi adama sağlam vurabilen İchiji gibi bir adamın da olduğu Germa'nın ne idiği belirsiz heriflerce harcanmasini anlayamadim. Sağlam herifler hep tanıtıldı zaten. Germa'nin senaryoya göre bir çöp bir güçlü görünmelerini zorlama buldum. Neyse, dediğim gibi, doğru ise Sanji ve ailesi ölsün.
Sanji mangaka mı?

Eğer spoiler doğru ise gemiyi geride bırakıp balık adamların gemisiyle deniz altından kaçabilirler aslında. Hem daha hoş bir gemi yapılabilir. Geleceğin korsanlar kralına yakışan bir gemi değil zaten.( bence)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık