Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasırşapkalardan kopmamak için kendi kendini tamir eden ruh onu da yapar :oleyo::respect:
Misal ben Sunny'nin ruhunun gözükeceğini sanmam çünkü Merry'nin yeri ayrıydı. Merry'nin gönlümüzde ayrı bir yeri olması adına Sunny'nin ruhunu göstermemek daha önemli olur bence. Gösterilecekse de farklı olsun ne bileyim esinlendiği yer gibi pipolu falan. :oleyo2:

Düşünsene yav. Ölen bir karakterin geri gelmesi gibi rahatsız edici olur Merry'nin ruhu burada olsa.

Misal ben Sunny'nin ruhunun gözükeceğini sanmam çünkü Merry'nin yeri ayrıydı. Merry'nin gönlümüzde ayrı bir yeri olması adına Sunny'nin ruhunu göstermemek daha önemli olur bence. Gösterilecekse de farklı olsun ne bileyim esinlendiği yer gibi pipolu falan. :oleyo2:

Düşünsene yav. Ölen bir karakterin geri gelmesi gibi rahatsız edici olur Merry'nin ruhu burada olsa.
Bilmiyorum bence daha anlamlı olurdu. İşte gemi değişir ama ruh aynı kalır hem de tayfadan gerçek manada kimse eksilmemiş olurdu. Bilmem.

Hatta düşünsene Luffy - Usopp falan Sunny’de de onu görüyor ne kadar mutlu olurlardı.

Ama aynen ikisi de olabilir. :good:
Sahne açısından hoş olabilir lakin geçmişte yaşanan ikisinin kavgası, Merry'nin kendini tamir etme çabası, onları kurtarması, gemiyi yakmaları, duygu dolu anlar, Merry'nin son sözleri vs. bunları anlamsızlaştırır. :(

Elbaf arcında gözükecek Sunny'nin ruhu. En azından gemi teması bekleniyor Elbaf için.

Elbaf arcında gözükecek Sunny'nin ruhu. En azından gemi teması bekleniyor Elbaf için.
Sunny'nin ruhu Merry'nin ruhunun önünde diz çöker tövbe ister.
Kaç gündür "olmaz öyle şey" ve türevi şeyler söylüyorsun biri ifa tabiriyle söylesin diye bekledin ama olmayınca kendin söyledin sanırım :D. (Ya da ben saçmalıyorum. :( )
Ahaha, aynen. Araya sıkıştırıyorum baktım olmuyor ben dedim. @ch3rl0b11n anlamıştı göndermeyi vaktinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık