Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben mi yanlış hatırlıyorum bilemedim ki. Geminin genel iskeleti özel ağaçtan yapılma değildi zaten. Geminin alt tarafındaki uzun tahta özeldi sadece. ( Teknik adını bilmiyorum. :/) Hatta Merry de bu bahsettiğim yerden çatladığı için tamiri imkansız denilmişti.

Öyle bir anlatılıyor ki, bu ağaçtan yapılmış gemiye hiçbir şey olmuyor gibi anlaşılıyor. Belli başlı bir dayanıklılığa sahiptir, ancak gemiyi günümüzdeki ağır zırhlı destroyer tarzı gemiler seviyesine çıkarmak anlamsız geliyor bana.

Ayrıca Sunny'ye ateş eden geminin tahmini yüksekliği 500 metre. Bu büyüklükte bir geminin topları da kendine oranla büyüktür zaten.
bu ağaç dev gibi bir şey oldundan top atışlarından o kadar etkilenmemiştir.Yani kendi boyutuna nazaran etkilenmemiştir.İnsana iğne batırmak gibi düşün.Ağacın yanına koysan karınca kadar olacak gemi top atışlarına param parça olur.

bu ağaç dev gibi bir şey oldundan top atışlarından o kadar etkilenmemiştir.Yani kendi boyutuna nazaran etkilenmemiştir.İnsana iğne batırmak gibi düşün.Ağacın yanına koysan karınca kadar olacak gemi top atışlarına param parça olur.
Yellowstone'daki sekoya ağaçları da yanmıyor mesela. Yanmama sebebi ağacın çok büyük olması. Ormanda çıkan yangın anca ağacın dış kabuğunu yakıyor. Ona da top atışı yapsan bir şey olmaz. Boyu 100 metreden fazla, çapı 10 metreye yakın. Gel gelelim bu ağaçtan yapılmış bir gemi top atışlarını karşılayamaz. Oda'nın Adam Ağacı'nı sekoyadan esinlendiği çok bariz.

Yellowstone'daki sekoya ağaçları da yanmıyor mesela. Yanmama sebebi ağacın çok büyük olması. Ormanda çıkan yangın anca ağacın dış kabuğunu yakıyor. Ona da top atışı yapsan bir şey olmaz. Boyu 100 metreden fazla, çapı 10 metreye yakın. Gel gelelim bu ağaçtan yapılmış bir gemi top atışlarını karşılayamaz. Oda'nın Adam Ağacı'nı sekoyadan esinlendiği çok bariz.
ben de öyle düşünüyorum zaten.gemiyi korumazsalar 3 5 topa çekerler fişini geminin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık