Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
''Elinde kılıç tutan evet %90 Snack. Saçlarından ve cüssesinden belli oluyor. Diğeri başka biri olabilir ama elinde kılıç benzeri bir şey var(Pretzel), diğer elinde bisküvi kalkanına benzer başka bir şey var ve saçlarında iki yöne bakan dikenler var. Kafasının üstündeki uzun saç haricinde Cracker'ın profiline tam uyuyor gibi :/''

900 spoiler yorumları konusuna şöyle bir yorum yapmıştım ama konu cevaplara kapatıldığı için mesajımı alıntı yapamadım. O yüzden böyle kopyala yapıştır yaptım :D Şuraya Cracker'ın resmini atayım benzerlikleri sen de gör.

Evet zaman OP evreninde çok yavaş ilerliyor maalesef. Hele eski bölümlerde OP tarihine göre 1 günde bir arc bitiyordu. Şimdi 1-2, hatta çok zorlarsa 3. günü falan görüyoruz. İlerleme var biraz :)

Sonunda geldi kıraker bence de gelmeli yani. :D

Şu luffy yi gördükten sonra katanın da gelmesi lazım.Dövdüğü halde kalmadı hala.Kıraker zaten gelsin o saldırıdan ölecek birisi değil.Ama olur mu olmaz da iş de bekliyoruz.

Gökyüzü adası zamanında ona benzer biri var mıydı hatırlayamad
Şu luffy yi gördükten sonra katanın da gelmesi lazım.Dövdüğü halde kalmadı hala.Kıraker zaten gelsin o saldırıdan ölecek birisi değil.Ama olur mu olmaz da iş de bekliyoruz.
Luffynin dövdüğü adamlar Luffyden daha çok yattıkları için Katakurinin geleceğini sanmıyorum ama Cracker belki gelebilir baya zaman geçti çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık