Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kekteki krema semla kremasına benziyor sanırım. Big mom aldığı ilk lokmada ben bunu daha önce yedim diyor. O gün de yerken ağlamıştı. Ayrıca o gün insanları yediği bu bölüm kesinleşti. Zaten ağlamaktan etrafını göremiyordu denmesinden ve dışarda kendine gelmesinden belliydi ama bu bölümde karamelin resmi birden linlin'in elindeki pastaya dönüşüyor. Karameli o gün pasta olarak görmüş yani.

Bayılan baş aşçı linlin bu kremayı yediğinde insanları yediğini bildiği için bi daha yedirmemiş sanırım. Ama sanji ve pudding bunu bilmiyordu. Baş aşçı baygın olduğu için uyaramadı da kimseyi.

Şuan hem big mom hem de ruhunu verdiği herşey hayal görüyor. Tayfanın olduğu bölgede gerçekleşenler dev geminin kafasında yaşanıyor olabilir. müzikal başladıktan sonra hiçbirşey gerçek deği bence.
Bölümde tayfa bombalara şaşırıyor gibi görünüyor ama luffy'nin parmakla işaret ettiği şey çok farklı bişey olabilir. Big mom'ın ruh verdiği şeyler herkesi katlediyor belki de.

Eğer bu ortaya çıkarsa ve pudding suçlanırsa keki sanjinin yaptığını söylemek zorunda kalır. Belki pudding'in sanji'ye ne söylediği de açıklanır. Eğer sanji'nin hafızasını değiştirdiyse büyük bi önemi olur. Artık big mom tayfası mugiwara tayfasının peşini asla bırakmaz.

çok iyi teori güzel olur olursa

Dota lol muhabbeti mi ? Yeni yetme çocuklar için hazırlanan lol mü karşılaştırılıyor dotayla. Lütfen efendim Dotaya büyük saygısızlık...
Zamanında bittiğini sanıyordum bu muhabbetlerin bu iki oyunu da bırakalı çok oluyor ama görüyorum ki hala birini övüp birini yerme çabasındasınız. One Piece'te 13-15 yaş aralığı için çizilen bir seri izlemeyelim-okumayalım o zaman.

Son düzenleme:
Bu Carmel Ana'nın yanındaki çocukların yüzleri ile homieslerin yüzlerinde benzerlik var mı? Biraz benzerlik var gibi duruyor, çocuk oldukları için ruhları bir şeye verilmiş olsa daha sürüyordur yaşamları zaten, bayağı gençlerdi sonuçta yenirlerken. Bu bölümde olan homieslerle karşılaştırma yapmak lazım.

Öyle bir basınçla geri itildi ki adam kaç metre falan uçup koskoca kalenin duvarına çarparak durabildi. Bir de arc boyunca 1-2 gün gibi bir vakit geçtiği için hemen ayağa kalkamaması normal. Gerçi ben son bölümde Snack'ın yanındakinin Cracker olacağını düşünüyorum ama bakalım artık.
Gölgesi onun bisküvisine mi ne benzemiyor mu ?? Ayrıca aynen ya zaman yavaş akıyor normalde değil mi orada :D

Bu Carmel Ana'nın yanındaki çocukların yüzleri ile homieslerin yüzlerinde benzerlik var mı? Biraz benzerlik var gibi duruyor, çocuk oldukları için ruhları bir şeye verilmiş olsa daha sürüyordur yaşamları zaten, bayağı gençlerdi sonuçta yenirlerken. Bu bölümde olan homieslerle karşılaştırma yapmak lazım.
Güzel bakmışsın olaya. Kötü olan tarafını da Carmel Ana'dan olmuş olabilir. Zaten kendisi küçükken çok saftı. Ne olduysa Carmel Ana'yı yedikten sonra oldu. İlk onu yemiştir Onu yiyince Carmel Ana'nın ruh meyvesi yüzünden böyle bir özellik kazanmıştır ve yediği kişilerin kişiliklerinden bir nebze etkilenmiş olabilir.

Hasır şapkaların Whole Cake adasından sağ olarak çıkabilmeleri için ölmeleri gerekiyordu. Diğer tüm senaryolar zorlama olurdu. Oda da iyi bir yazar olarak bunun bilincinde kanımca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık