Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc net en iyi bölümü Bm şarkıyı söylerken saykoluğunu hissediyosun. Başka birisi yazmış doguştan sayko ve bunu yaparken kendisinin harika birisi olarak düşünüyor, mükemmel ülkenin kraliçesi olarak. Küçükken tranvalar yaşayan haksızlıga uğrayıp ileride kötü adam olan karakterlerden çok daha iyi. Dof, Karasakal filan zaten kendilerinin kötü adam oldukları biliyolar bu kadar ise dünyadaki en harika insan olduğunu filan sanıyor. Özellikle her şeyi yok eden kesen kıran parçalayan saykoluktan daha iyi Bm saykoluğu, çok iyi bastım.

Arc net en iyi bölümü Bm şarkıyı söylerken saykoluğunu hissediyosun. Başka birisi yazmış doguştan sayko ve bunu yaparken kendisinin harika birisi olarak düşünüyor, mükemmel ülkenin kraliçesi olarak. Küçükken tranvalar yaşayan haksızlıga uğrayıp ileride kötü adam olan karakterlerden çok daha iyi. Dof, Karasakal filan zaten kendilerinin kötü adam oldukları biliyolar bu kadar ise dünyadaki en harika insan olduğunu filan sanıyor. Özellikle her şeyi yok eden kesen kıran parçalayan saykoluktan daha iyi Bm saykoluğu, çok iyi bastım.
Kesinlikle böyle bir yorum yazmak istiyordum. Belkide gördüğüm en iyi op bölümlerinden birisi. Sanki çizmemiş bildiğin canlı gibi müzikle akıyor saykoluk acımasızlık felan Harika cidden bittim bu bölüme ilk defa bir bölümü defalarca okucam. Beğenmeyenlere çok şaşırdım cidden sunny nin patlaması felan Harika. Bir daha böyle güzel heyecanı teach görünce yaşarız herhalde

Bu bölüm, çizim kalitesi çok hoşuma gitti. Özellikle BM'nin suratı muazzamdı. Ancak gemiyi batmış gibi göstermek falan... ucuz numaralar. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık