Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 9 Kızıl Kın Güç Dengesi

En güçlü Kızıl Kın sizce kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    277
Bana nedense Denjiro daha güçlü geliyor, enma öncesi Zoro ile kapışıyordu bayağı.
o sırada zoro yaralı ve iki kılıçlı değil miydi yanlış hatırlıyor da olabilirim birde bana kalırsa en güçlüleri ashura çok bir dayanağı olmasa da kineomunun onun için zamanında en güçlüsü demesi falan

Valla bence yc3 etmiyor cp ajanları. İzou da etmez.
cp ajanlarından biri direkt olarak drake i yendi tobi roppo level falan denir sırıtmaz diğerinin gücü muamma ama aralarında lig farkı olacağını sanmıyorum , izou " yaralı " bir halde bu ikisiyle mücadele edip birini indiriyor bu whos wholuk iş değil benim gözümde

o sırada zoro yaralı ve iki kılıçlı değil miydi yanlış hatırlıyor da olabilirim birde bana kalırsa en güçlüleri ashura çok bir dayanağı olmasa da kineomunun onun için zamanında en güçlüsü demesi falan

cp ajanlarından biri direkt olarak drake i yendi tobi roppo level falan denir sırıtmaz diğerinin gücü muamma ama aralarında lig farkı olacağını sanmıyorum , izou " yaralı " bir halde bu ikisiyle mücadele edip birini indiriyor bu whos wholuk iş değil benim gözümde
X Drake pas pas oldu ya yerin dibine girdi bildiğin çar en sonunda arkadan saldırdığı adamı bile indiremedi. Baya düştü gözümden. Diğer maskeli de Drake'i yenene göre az güçsüzdür. Drake Yc6 olsa Cp yc5 İzou da yc4 filan.

Haa, Killer dövüşü sonrasıydı ama yine de bir nebze iyileşmiştir Hiyori baktı o kadar. Orada önemli olan Zoro'nun gözünün dönmüş olması, Orochi'yi öldürmek için saldırıyordu o halini tuttu Denjiro.

Haa, Killer dövüşü sonrasıydı ama yine de bir nebze iyileşmiştir Hiyori baktı o kadar. Orada önemli olan Zoro'nun gözünün dönmüş olması, Raizo'yu öldürmek için saldırıyordu o halini tuttu Denjiro.
Denjiro yc3 vardır zaten. Zoro Dressrosa'da yc3 seviyesiydi bence. Wano başı yc2-yc3 filandır. Orda kılıcı yoktu ve yaralıydı işte yc4 civarında filandır. Tutması normal aslında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık