Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 9 Kızıl Kın Güç Dengesi

En güçlü Kızıl Kın sizce kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    277
3 yıkımcı 9 kını alır.Nasıl yonko tayfası seviyesindeler yav.
Yok daha neler, Ashura vs Queen bekliyorum ben. Jack'ı balık buğlama yapar. Queen ya da King ile Kapışabilir. Denjiro daha güçlüyse direk King ile kapışabilir. İki tane Sulong formuna girecek canavarımız var ki. O formlarında King ve Queen'i orta zorlukla alırlar şaka mı yapıyorsun sen.

Yok daha neler, Ashura vs Queen bekliyorum ben. Jack'ı balık buğlama yapar. Queen ya da King ile Kapışabilir. Denjiro daha güçlüyse direk King ile kapışabilir. İki tane Sulong formuna girecek canavarımız var ki. O formlarında King ve Queen'i orta zorlukla alırlar şaka mı yapıyorsun sen.
Yok daha neler derken.Hacı King dediğin adam için kiku,kinemon,raizo gibi adamlar bir çöpten ibaret biliyorsun değil mi.En güçlü kızıl kın Ashura bile Jack ayarı çıkarsa öpüp başına koysun.İnu ve Neko'nun sulong formlarda King ve Queen'i orta zorlukta rüyalarında anca alabilirler bu arada.King dediğin adam İnu ya da Neko için ne kadar vakit harcar sanıyorsun ben anlamadım.Bu adamlar base Jack ile anca kapışan adamlar yahu.

Yok daha neler derken.Hacı King dediğin adam için kiku,kinemon,raizo gibi adamlar bir çöpten ibaret biliyorsun değil mi.En güçlü kızıl kın Ashura bile Jack ayarı çıkarsa öpüp başına koysun.İnu ve Neko'nun sulong formlarda King ve Queen'i orta zorlukta rüyalarında anca alabilirler bu arada.King dediğin adam İnu ya da Neko için ne kadar vakit harcar sanıyorsun ben anlamadım.Bu adamlar base Jack ile anca kapışan adamlar yahu.
Sağlam bir inu ve nekoya, Jack 12 saatte çizik atamamış. Üstelik sulong açık bile değil. Ashura bunlardan daha güçlü. Denjiro muhtemelen daha da güçlü. Hepsi Jack seviyesi olsun diyelim. Bak ilk 5in hepsi şuan neredeyse birbirine denk ve Jack seviyesi bile olsa, karşılarında 3 kişi var. Sen sanıyorsunki king jacki kolay alır. O zaman Marco da jozuyu mu kolay alır? Zoro aynı anda 2 tane jinbeiyi alabilir mi?

King
Queen
Jack

Vs

Denjiro
Ashura
Kawamatsu
İnu
Neko

Bu 5li 3 yıkımcıyı havada karada alır. Üstüne 4 kın daha var. Sen sanıyorsunki king gidecek diğer kınları hemen aradan çıkaracak. Yukarıdaki 5liden fırsat bulursa yapsın :)

Neko ile inu denkler. Bege, nekoyu görünce dövüşmeye korkup kaçıyor. Neko fizik güç olarak jackı fırlatıp atıyor. İnu tek eliyle jackı durduruyor. Tek bacakla ashura ile dövüşüyor.

Denjiro hyonun yerine geçmiş. Belki de hyonun gençliği kadar bile çıkabilir. Adam kocaman ve Zoronun slashını karşılıyor, ashura kılıç yeteneklerini övüyor. Kılıcına sarılıyor. Yani kendine denk görüyor denebilir.

Sağlam bir inu ve nekoya, Jack 12 saatte çizik atamamış. Üstelik sulong açık bile değil. Ashura bunlardan daha güçlü. Denjiro muhtemelen daha da güçlü. Hepsi Jack seviyesi olsun diyelim. Bak ilk 5in hepsi şuan neredeyse birbirine denk ve Jack seviyesi bile olsa, karşılarında 3 kişi var. Sen sanıyorsunki king jacki kolay alır. O zaman Marco da jozuyu mu kolay alır? Zoro aynı anda 2 tane jinbeiyi alabilir mi?

King
Queen
Jack

Vs

Denjiro
Ashura
Kawamatsu
İnu
Neko

Bu 5li 3 yıkımcıyı havada karada alır. Üstüne 4 kın daha var. Sen sanıyorsunki king gidecek diğer kınları hemen aradan çıkaracak. Yukarıdaki 5liden fırsat bulursa yapsın :)

Neko ile inu denkler. Bege, nekoyu görünce dövüşmeye korkup kaçıyor. Neko fizik güç olarak jackı fırlatıp atıyor. İnu tek eliyle jackı durduruyor. Tek bacakla ashura ile dövüşüyor.

Denjiro hyonun yerine geçmiş. Belki de hyonun gençliği kadar bile çıkabilir. Adam kocaman ve Zoronun slashını karşılıyor, ashura kılıç yeteneklerini övüyor. Kılıcına sarılıyor. Yani kendine denk görüyor denebilir.
King ile Jack arasındaki farkın az olmadığı gayet belli.Adama ezik muamelesi çekiyor yahu Queen ile King.Marco-Jozu örneği ise yanlış.Jozu Marco'dan sonraki en güçlü komutan,Jack ise Queen'den daha da zayıf yani.Jack İnu ve Neko'ya 12 saat boyunca zarar verememiş diyorsun tam tersini düşündün mü.Adamları 5 gün boyunca tanklamış olan Jack.Dinlenip geliyor İnu ve Neko ona rağmen Jack'e üstünlük kuramamış bu herifler.Jack'in hibrit açıp açmadığı da bariz değil daha bide.Queen'in hibrit formu+veba silahları olsun,King'in ateşi,hibrit formu,uyanışı falan olsun bu herifler Jack'ten bariz üstün.

Denjiro ya da Ashura'nın ne seviye çıkacağına bağlı olarak 9 Kın yonkou oluşumu çıkabilir. Fakat Inu/Neko Ay formunda King'i, bir de orta zorlukta (afedersiniz) nah alır.

King
Queen
Jack

Vs

Denjiro
Ashura
Kawamatsu
İnu
Neko

+1 Diyorum

King ile Jack arasındaki farkın az olmadığı gayet belli.Adama ezik muamelesi çekiyor yahu Queen ile King.Marco-Jozu örneği ise yanlış.Jozu Marco'dan sonraki en güçlü komutan,Jack ise Queen'den daha da zayıf yani.Jack İnu ve Neko'ya 12 saat boyunca zarar verememiş diyorsun tam tersini düşündün mü.Adamları 5 gün boyunca tanklamış olan Jack.Dinlenip geliyor İnu ve Neko ona rağmen Jack'e üstünlük kuramamış bu herifler.Jack'in hibrit açıp açmadığı da bariz değil daha bide.Queen'in hibrit formu+veba silahları olsun,King'in ateşi,hibrit formu,uyanışı falan olsun bu herifler Jack'ten bariz üstün.
-1 Diyorum.

Kin'emon'u, Kiku'yu fazla hafife alıyorsun ve Raizo'yu. Bu adamlar senin söylediğin gibi çöp değiller, King'i ne derece zorlarlar onu göreceğiz.

Sen İnuarashi ve Nekomamushi'nin gerçekten de Jack denilen kekoyla aynı seviye olduğunu mu sanıyorsun gerçekten. Yani günlerce savaştılar diye diş geçiremediler mi sandın? Jack yanında getirdiği yüzlerce çöple sence Shisilian, Concelot, Giovanni, Pedro gibi Mokomo düklüğünün en iyi savaşçılarına denk olabilir mi? Minkler öldürmek için saldırmadı ki! Minkler sadece onları geçirmediler olay bu. Eğer durumun vehametini anlasaydılar aralarındaki atışmayı bırakır Jack ve adamlarını biçerlerdi. Zehir saldırısı yaptığı son anında bile Jack'ın tayfasından bir tane bile ölen yok. Minklerin amacı öldürmek değil. Çünkü başlarına bir şey gelse Kaido ve adamları hemen Zou'ya gelirlerdi. Sen sanıyorsun Jack bu adamlara denk. Alakası yok ama düşündüğün şeyin. İnuarashi vs Ashura savaşında gördük ki Ashura İnuarashi'yle başa baş kapışıyor. Hatta Carrot Ashura'nın gücüne şaşırıyor " İnuarashi Sama ile denk güçte" diyor. Bu karakterlerin Sulong formlarında neler yapacağını Carrot ve Pekoms'un Sulong formlarında ne seviyeye çıktıklarını gördüğümüzde anladık zaten. Jack elbette King ve Queen seviye olamaz. Lakin Sulong formuna girmiş İnu ve Neko dediğim gibi orta zorlukla Queen ve King'i alırlar. Hatta bir kaç yabancı forumda İnu ve Neko'nun Sulong formlarında Kaido ve Big Mom ile kapışmasından bahsediyor. Kaido ve Big Mom'da sürekli kedi-köpek gibi didişip duruyorlarmış. Bu ikilinin Sulong formlarıyla Kaido ve Big Mom'a diş geçirebilecek kapasiteye çıkmasını bekliyorlar.

Denjiro, Ashura, İnuarashi ve Nekomamushi Jack'dan daha üst seviyedeler. Kawamatsu belki denktir. Diğer dördü için kesin bir şey söyleyemem çünkü tam bir kapışmalarına şahit olmadık. Lakin hiçbirinin 500-600 milyon berinin altında olduğunu sanmıyorum. Pedro, Tamago'yla kapışıyor ve Tamago'nun ödülü 400-500 arası. Sence Pedro'nun 9 Kın'ın lideriyle aynı seviye olması akla yatkın mı? Ya da diğer kınlarla aynı seviye olması mantıklı mı? İçlerinde en zayıfı olarak Kiku'yu düşünüyoruz. O da kendini bayan gibi hissediyormuş lakin Luffy, Sanji'ye aşırı güçlü olduğundan bahsediyor Kiku'nun. Onun bile Pedro'dan zayıf olduğuna ihtimal vermiyorum.

3 yıkımcı 9 kını alır.Nasıl yonko tayfası seviyesindeler yav.
Bu şaka değil mi? Çünkü ortada jack'i yaran ve 40 yıl önce bile canavar denilen ashura ve zoroyla güle oynaya kılıç tokuşturan denjiro var.
Denjiro,kawamatsu,kiku vs king
Ashura,kinemon,raizo vs queen
Inu,neko vs jack
Buradan 3 yıkımcının sağ çıkacağını düşünüyorsan sana göre bu adamlar amiral seviyesi dir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık