Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 9 Kızıl Kın Güç Dengesi

En güçlü Kızıl Kın sizce kimdir?

• Kullanılan toplam oy
    277
Madde 1 ve Kinemon'un 3'lü hakkında yaptığı sıralamayı değerlendirirsek en güçlüsü Ashura, sonra Denjiro ve en son da Kawamatsu diyebiliriz
Kawamatsu'nun İnu ve Neko'dan zayıf olması daha mantıklı aslında adam 13 yıldır hapiste sonuçta.Diğerleri kadar gelişmemiştir.
1-Ashura
2-Denjiro,İnu ve Neko
3-Kawamatsu
Diğerleri.

Ben de muhteşem 3'lüden sonra görüyorum ama Kin de hiç yabana atılır biri değil. Peros'u falan biçer.
Perospero'yu yavaş biçsin.

20 sene önce Ashura en güçlü olduğuna eminim.20 senede güçlendik muhabbetiyle Denjiro onu geçmiş olabilir.Olmayabilir de bunu göreceğiz.3 tane kın ayrıldı sadece.Ben kedi ve köpeğin onların seviyesinde olduğunu düşünmüyorum.Bu 3 tanesi de birbirine yakın güçlerdedir.Tatlı komutanları gibi mesela.Ama ben 3 amiral kadar birbirlerine yakın güçte çıkmalarını isterim açıkçası böylesi daha hoşuma giderdi.Kawamatsu da boş değil.Balık kılçığı bile verilmeyen tehlikeli diye zincirle tutulan adam bu.Çok güçlü olmasa o muameleyi görmez.

20 sene önceki halleri için Kinemon derim. Zaten adam Oden’in sağ kolu gibi bir şeydi.
Şu sahne efsaneydi

Ancak 20 sene sonra için Denjiro derim.
Adam 20 sene boyunca ağzını açmadı ve öfkesini içinde biriktirmek zorunda kaldı kim bilir ne kadar güçlenmiştir.
Tipe bak

20 sene önceki halleri için Kinemon derim. Zaten adam Oden’in sağ kolu gibi bir şeydi.
Şu sahne efsaneydi

Ancak 20 sene sonra için Denjiro derim.
Adam 20 sene boyunca ağzını açmadı ve öfkesini içinde biriktirmek zorunda kaldı kim bilir ne kadar güçlenmiştir.
Tipe bak
Maalesef o kinemon domuzu gıdıkladı sadece. Ayrıca olay tipse alası burada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık