Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfaya gelirse güçsüz olsa bile güçlü yaparsın sen onu kalem senin elinde nede olsa DS'de bize fake attın Luffy'nin düz tekmesi ile yamulan Sai arenadan sonra baya güçlü gözükmüştü bana.
Sai Ideo ile ciddi şekilde kapışırken Luffy arkadan saldırıyor. Sahneleri doğru okumak lazım. 1 vs 1 de Sai denk gider Luffyyle. Adam Luffynin G3le yaptıgı etkiyi tekmesiyle yapıyor. :)

İnsanlar Luffy’i gücünden ötürü desteklemiyorlar.

Luffy gerçekten şartlar ne olursa olsun, yardım isteyen herkes için ölümü göze alıyor. Ve gerçekten muazzam seviyedeki inadı sayesinde bir şeyler yapıyor. Crocodile’ı Luffy dışında Kid de yenebilir. Law da yenebilir. Ama bir fark var, hiçbir süpernova Luffy gibi Vivi’ye yardım etmeyi tercih etmezdi.

Düşmanlarının bile saygısını kazanmak böyle bir şey. Güçle olmaz bunlar. Sadece korkudan sana itaat ederler sadece gücünle bir şeyler yapmaya çalışırsan.

Luffy, iyi insanlar için bir umut ışığı oluyor. Çünkü gerçekten tertemiz bir kalbe sahip. Nami gibi, Zoro gibi tiplerin Luffy’i kaptan belleyebilmesinin nedeni de bu. Luffy güçlü diye değil.

ilk yorumum tutarsa sevinirim. bizim Wadatsumi bence farklı bir görünümü olacak ben şişman halinden çok zayıflamış ve yakışıklı olmuş halini bekliyorum değişim geçirmiştir muhakkak fikrim bu deniz üzerinde durursa şaşırmayın derim ve hızlıca uzaklaşırım
Ohh trend topic oldun :p Alıştın tabii Oda'nın böyle numaralarına, sende haklısın hep aynı numaralar olunca ;)

Pastayı yedirmediğine göre haftaya sanji haftası.

Ara yokmuş yine sevindirici haberler 3 haftada bir ara olayından vazgeçmişlerdir umarım.

Cidden öyle oldu. :D Şu Daifuku ile biraz dövüşsün de biz de rahatlayalım. :D
İşin bir yönü bu tabii. Ama diğer yandan biraz uzun vadeli düşünmek de lazım. Her ne kadar eğitim ile de gelişilebiliyor olsa da asıl gelişim savaşta oluyor. Luffy bunun güzel bir örneği. Tamam Kaido için müttefikler falan var deniyor da, Teach'e de mi müttefikle dalacaklar? Zoro çöpleri yene yene ne kadar gelişecek de, belki en güçlü sağ kol olacak olan Shiryu'yu yenecek? Sanji, sol kolu yenecek seviyeye falan çöpleri tekmeleyerek mi gelecek? Eyvallah, en büyük gelişime Luffy'nin ihtiyacı var. Teach gibi iki meyveli canavarla kapışacak olan o. Ama topladığı meyvelerle, tayfası da çok anormal güçte olacaktır. Haki olarak da kim bilir ne seviyede olacaklar. Bir k.haki farkı bile dövüşü tek taraflı hale getirebiliyor. Bu anlamda da sağlam birilerini dövmeye ihtiyacı var bizimkilerin. Tayfa için de o gelişimi göstermeli diye düşünüyorum. Tayfa aynı çizgide giderken sadece Luffy'nin yükselişte olması mantıklı gelmedi. Bu iş ekip işiyse eğer, hepsinin yükselişi yansıtılmalı. Ha kalem onda, birden x tekniği, y tekniği uydurur, uçurur adamları ama bu hoş olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık