Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kuroro Ooo Luffy ve Judge konuşması varmış bölümde :D Adam sonunda Luffy'le konuşma fırsatı bulmuş. Şimdiden o sahneyi çok merak ettim. Çeviri için teşekkürler :good:

@Kuroro Ooo Luffy ve Judge konuşması varmış bölümde :D Adam sonunda Luffy'le konuşma fırsatı bulmuş. Şimdiden o sahneyi çok merak ettim. Çeviri için teşekkürler :good:
Judge ile ilgili sahneler nedense çok ilgimi çekiyor ya. Burada da çemkirmeleri gerçek düşünceleri değil gibi geldi bana. Umarım ark bitmeden bir şeyler daha yapar Judge.

Stussy ile Morgans'ın kaçışı hiç şaşırtmadı. Sanki BM korsanlarının sonunu iple çekiyorlarmış gibi gelmişti bana. Hazır Luffy'de adayı dağıtınca fırsat bu fırsat hemen tüymüşler :D

Stussy CP0'ya haber verebilir. Morgans'da beklenen o büyük haberi yapacak gibi :at::alkis:

Judge ile ilgili sahneler nedense çok ilgimi çekiyor ya. Burada da çemkirmeleri gerçek düşünceleri değil gibi geldi bana. Umarım ark bitmeden bir şeyler daha yapar Judge.
Aynen benim de çok hoşuma gitmeye başladı. Yavaş yavaş imana geliyor herhalde. Umarım.

Sizce Koca Ana bu sefer de pastanın yanında Peros'u mideye indirir mi?
Zannetmem. Bir şey olmaz Peros'a. Sonuçta kadın istediği pastaya erişti. Yedikten sonra kendine gelir artık.

Burada Katakuri'nin yenilgisini duyup duymadıkları da belirsiz öyleyse. Hatta çoktan kaçtılarsa duymamış olabilirler.

Sanji beş para etmez babasını yine kurtaracak sanırım. Ta ki babası insan olana kadar. Ama umarım kurtaramaz ve Judge ölür. Judge ölünce de onun emirlerine programlanmış kardeşleri duygu sahibi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık