Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bleach finali geldi aklıma. Yoktan yardım gelmeye başlamıştı grimmjowu fullbring eleman falan.

Daha önce başkaca bölümler için söyleyip söylemediğimi hatırlamıyorum ama bu bölüm "boş bölüm" 'dür benim gözümde.

Ayrıca gelecek hafta 900. bölüm ve zaafiyet içerisinde olacak bir BM söz konusu. Burada sürpriz şeyler olabilir ama nedense BM düşsün istemiyorum. BM düşmesin ve toparlansınlar. En azından bu arc farklı birşey olsun bari, Hasır Şapkaların savaştığı kişilerin arc sonu başkaları tarafından temizlenmesi sıktı iyice. Olur da 900. bölüm şerefine Green Bull yada başka bir Yonkou'nun gelmesi en son istediğim şeylerden biri.

Üst paragraftakinden daha çok istemeyeceğim durum ise, Sanji'nin gen uyanışının 900. bölümde Daifuku'ya karşı olması. Oda, Sanji'yi öveyim derken resmen gömmüş olur.

Bakalım bu bölümde sanjiye saldırmak için ne bulacak haterlar hadi biraz yaratıcılığınızı konuşturun sabırsızlıkla bekliyorum.

Sai Ideo ile ciddi şekilde kapışırken Luffy arkadan saldırıyor. Sahneleri doğru okumak lazım. 1 vs 1 de Sai denk gider Luffyyle. Adam Luffynin G3le yaptıgı etkiyi tekmesiyle yapıyor. :)
Ne kadar yandan darbede yesede Arena'da Adadaki kapışmasına göre güçsüz gösterildiği bir gerçek adam Arenada koka namına hiçbir şey yaptığını görmedim ben şahsen.

@Will of D. Eğer o şekil bir boy farkı varsa harbiden efsane fark var aralarında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık