Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana yetmiyor belki ? Germa çöplerinin yardımı çok etkilemiyor beni.Biraz daha güçlü ya da germa kadar çöp olan bi oluşum daha yardım etse yonko itibarını biraz daha kurtarmış olur.
Germa çöp değil. Katakuriye BigMoma ezilen herkes çöp olsa 50 belediye toplayamaz op evrenini.
Ayrıca Jinbei, Bege ve tayfaları, tamatebox gibi büyük bi patlama yapan bi güç, vivre kart, içerden ve dışarıdan yardımlar ihanetler, Pekomsu Bruleesi, Germası hatta Zeusu, pastası. Bizimkilere yardım etmeyen bi Smoothie var o da üşengeçliğinden, yoksa o da eder.

Bu Oars, wadatsumi falan farklı bir ırka mı mensup acaba niye bu kadar büyükler?
O.P evreni büyük gizemlerle dolu. Dev yetmezmiş gibi devin devinin devi de çıkıyor.:D
Sanırım bu Oars ve Oars Jr. farklı türe mensuplar gibi daha açıklanmış değil .Wadatsumi ise balon balığı balık adamı.
Wolf isee devasa insan olbilir. Pek bilgi yok bu konularda.

Germa çöp değil. Katakuriye BigMoma ezilen herkes çöp olsa 50 belediye toplayamaz op evrenini.
Ayrıca Jinbei, Bege ve tayfaları, tamatebox gibi büyük bi patlama yapan bi güç, vivre kart, içerden ve dışarıdan yardımlar ihanetler, Pekomsu Bruleesi, Germası hatta Zeusu, pastası. Bizimkilere yardım etmeyen bi Smoothie var o da üşengeçliğinden, yoksa o da eder.
Ama tayfanın da kalan yarısı yok o açıdan bakıyorum.O yüzden en azından 1 oluşum daha gelse tam olurdu gibi.Belki de ben fazla kuruntu yapıyorum bak şüpheye düştüm şimdi.:/

O.P evreni büyük gizemlerle dolu. Dev yetmezmiş gibi devin devinin devi de çıkıyor.:D
Sanırım bu Oars ve Oars Jr. farklı türe mensuplar giib daha açıklanmış değil .Wadatsumi ise balon balığı balık adamı.
Wolf isee devasa insan olbilir. Pek bilgi yok bu konularda.
Belki de bi devle bi balon balığının minik yavrusudur Wolf. Chopper yendiğinde de rahat rahat balon deriz ne güzel!

Pica ayrı. Meyve yeteneğiylede olsa büyümesi durmuyor gibiydi.
SJ Wolf'dan bile daha büyüktür orda.

Burada devasa kraliyet sarayı kadar var. Ve burası Zoro dövüşü değil daha.
Pica Çevresindeki taşlar kadar büyüyebiliyor diye hatırlıyorum bende,sanjuan wolf marineford daki görüntüsünden sonra emin olamadım ama dressrosa gibi elverişli ortamda en büyüğü pica olur galiba.
Bence picayı parçalara ayırsan içinden baya bi wadat çıkar.
Adamın yumruğunda duran binalarla kıyaslama yapabilirsin :D
zoro dövüşünde pica giderek büyüyormuş ben sabit bir büyüklükte sanıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık