Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'ler pastayı boşuna yaptılar bence. Yapmasalardı şu an ne olurdu diye düşünüyorum. Bir süre oyalarlardı pastayı yapıyoruz diye, sonra fırsatını bulup kaçarlardı, Mom da ne hali varsa görürdü. Mom'ın zarar vereceğini düşündüğü adamları (puding, şifon) da yanlarına aldılar mı tamamdı bu iş.

E. Oda’nın yaratıcılığının tükenmeye başladığını görüyoruz. Üzücü ama gerçek. Şu 2 haftadır olan her şeyi 2 ay önceden tahmin ediyordu insanlar.

Ara ver, dinlen ve Wano’yu öyle çiz be adam.

Morgans boşuna orada değil ve oda adeta gözümüze soktu morgans ın her şeyi görüp yazdığını luffy nin bm nin adalarından birini yerle bir edip en güçlü adamını da yendiği duyulunca minimum 900 milyon ödül bekliyorum çünkü dışarıdan baktığında çok büyük bir tehlike arz ediyor ve her geçen gün ışık hızıyla daha da güçleniyor karşısına çıkanı devire devire çıkıyor yukarı dünya hükümetinin bu tehlikeyi görmemesi için aptal olması gerek.

Ben Kata sayesinde kaçarlar diyordum ama bizimkiler bildiğin kaçıyor.Yonko tayfası dersin,en güçlü 4 korsan tayfasından biri dersin kepaze etti şeref yoksunu Oda.

Bu mantıkla giderse E. Oda, Wano’yu batırır.

Oda’nın Bence gerçekten uzun bir tatile ihtiyacı var ve seride, hikayenin akışında, olay örgüsünde ciddi bir revizyon gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık