Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozaman Luffy'de ölürdü bunu savunmuyorum ki ben. Ben belli bi seviyenin altındaki kişilerin çıkamayacağını düşünüyorum. İlla bi seviye ver desen Perospero Oven ayarında biri çıkabilir. Ama daha alttakiler için zor görüyorum sonuna kadar gidemez diye düşünüyorum.
Niye çıkamasın? Yeni Dünya'da geleni geçeni öldüren birileri yok. Yüzyıllardır bu şekilde çıkış yapılıyor. Sen sadece Zeff üzerinden değerlendiriyorsun. Sana laf anlatmakla uğrasmayacağım, Çünkü anlamamakta ısrar ediyorsun.

Snack'ı kime benzettiğimi buldum. Tombulluğu, burnu ve şapkası ile Temel Reis çizgi filmindeki Köftehora benziyor biraz :D

Kahverengisakalın işi daha kötü oldu denizcilere yakalanarak.Squardo belki de öldürüldü Beyazsakalın çakma oğlu tarafından.Blue Gillynin macerası ise yeni başladı.
İsim saymaya devam mı edelim?

Denizcilere yakalansın mesele değil herkes de bi gün ölecek de yenidünyaya her giren ve yaşayan öyle büyük güçlerde değil. (Squardonun 2 sene önceye kadar yaşaması da yeterli, öldüğünü söylemen varsayım olsa da önemsiz)
Chincaoyu -özellikle Garptan sonrasını- belki Oven bulsa yamultacak, Ceasarı önüne gelen tokatlıyor. Pedro denize açılmış hatta Bigmomın adasına girmiş ama hayatta kalmış adasına dönmüş. Kyrosun, Violetin, Reebeccanın seviyesi belli hayattalar. Novalar cirit atıyor ortada. G2 yumruğa inen Hayrudin kapakta, Buggy çete kurmuş dolanıyor, İdeo dövüşten dövüşe koşuyor. Cavendish aslanım bağımsız kaptan olarak dolanıyor. Lola anasından kaçmış Grandline'a gelmiş, Dorry-Brogy efsane olmuş. Kinemonlar, Konjurolar Kaidodan kaçıp hala daha yaşayabiliyorlar. Zibilyon tane adam var üst düzeylerde olmayan, komutan gücünden uzak ama yaşıyorlar işte.

Son düzenleme:
Şahsen luffy den bir kralların hakisi bekliyorum oranın yarısından çoğu bayılmayı ve germa bunu görünce gerçekten saygı duyup eğilecekler luffy reisin önünde :) Gelecek bölüm planlarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık