Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Göz ile takip edemiyordu orası k hakiye girebilir. Değerlendirmediginiz diğer durum ise G4 Luffy'e karşı savaş içinde olan Dof gibi durum varken Sanji'nin oradaki varlığından da haberdar olmayan bir Oven vardi. Aynı Dof Sanji'nin de oradaki varlığını bilmediği sıra bir anda Sanji çıkıp geliyordu diye hatırlıyorum ama tepkisini de veriyordu.
Sanji'nin Oven'a vurduğu sahne Luffy'nin G4 saldırısına benzer çizilmiş. Üzerine kalabalıkta kimsenin Sanji'yi görememesi de var. O sahnede Sanji en kötü ihtimalle Boundman ile aynı hızdadır diye düşünüyorum. Tabi Luffy'nin yeni teknik hıza abandığı için geçmiştir şimdi büyük ihtimalle.

Jiru Kizaru'yu dodgeluyor bildiğim kadarıyla.
Birincisi gerçekten Marineford savaşı detaylı incelediğin zaman rezalet bir arc bana göre. :) Bütün güçlü karakterlerin bir arada olması, Ace mevzusu, bir savaş olması vs. arc'ı güzel gösteriyor. Ancak kötü bir arc ya. O arc'taki saçmalıkların dibi yok gerçekten.

İkincisi Kizaru'ya karşı illa ki bir şeyler yapabiliyorsundur çünkü yoksa yenilmez bir adam olur. Ama bu adam en nihayetinde ışık hızına yakın bir hızda hareket ediyor.

Birincisi gerçekten Marineford savaşı detaylı incelediğin zaman rezalet bir arc bana göre. :)

İkincisi Kizaru'ya karşı illa ki bir şeyler yapabiliyorsundur çünkü yoksa yenilmez bir adam olur. Ama bu adam en nihayetinde ışık hızına yakın bir hızda hareket ediyor.
"Bişeyler yapma" sıkıntı olsa Benn Beckman'dan Rayleigh'den Marco'dan falan bahsederdik ya, ama hızdan bahsediyoruz.

Kizaru zirve hızda değil bence net bi şekilde.

Yalnız Luffy de bir iki bölüm dövseydi adamı da bari öyle berabere kalsalardı adam 15 -20 bolum dovdu cocugu. Hani kata inecekse veya berabere kalacaklarsa pek yakismaz bir bolumle sonlanması vsnin

Kizaru'dan daha hızlı hareket etmek demek ışık hızına ulaşmak demek. Yani ışık hızında "meyvesiz" hareket eden karakter var diyorsanız bilemem.

Neyse işin özü Kizaru, OP evrenindeki en hızlı karakterdir. Bunun sebebi de yediği "parıltı" meyvesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık