Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani ne bileyim Luffy son düzlüğe girerken bambaşka bir form açıyor. Teknik içinde teknik yapıyor ve bu tekniğin içinde de bambaşka saldırılar var. Kata için neden saçma olsun.

Bilemedim ki bende ne oluyor. Bir tek bana mı yanlış geldi :d.

Böyle büyük bir savaşa güzel bir final yakışırdı. Katakuri herşeyini göstermiş mi demek oluyor bu.
Luffy de aslında aynı tekniklerde ufak değişiklikler yapınca ismini değiştiriyor. Kata da değişmemiştir ya da önüne king ming bi şey koymuştur belki.

Normalde geçen bölümlerde de kullanabilirdi büyük teknikleri Kata ama Luffynin sınırlarını görmeyi istediğiyle ilgili bi yorum vardı, haklıydı sanırım o arkadaş.
Kata kazanacağından emin ve Luffyyi sonuna kadar zorlamak istedi ama tabi bu arada Luffy de farklı bi duruma geldi. Yoksa o kullandığı mızrağı kenara atması falan da saçmaydı.

Ben senin yazdığına yorum yaptım, bölümde ne çıkacak okumadım :D
Ben istemeden okudum. Bayağı zamandır girmediğimden çamura bastım galiba. Son sayfada ne olmuş hikayenin akışı ne olmuş spoilerden okumak bayağı zevkini kaçırıyor işin. Eskiden spoiler gelince ucu açık üzerine konuşulur türden olurdu zannımca. Bir daha girmemek lazım bölüm gelene kadar :d
Luffy de aslında aynı tekniklerde ufak değişiklikler yapınca ismini değiştiriyor. Kata da değişmemiştir ya da önüne king ming bi şey koymuştur belki.

Normalde geçen bölümlerde de kullanabilirdi büyük teknikleri Kata ama Luffynin sınırlarını görmeyi istediğiyle ilgili bi yorum vardı, haklıydı sanırım o arkadaş.
Kata kazanacağından emin ve Luffyyi sonuna kadar zorlamak istedi ama tabi bu arada Luffy de farklı bi duruma geldi. Yoksa o kullandığı mızrağı kenara atması falan da saçmaydı.
E bu da doğru şimdi. Saldırıların temeli lastik. Germeli, bırakmalı vs vs. Çoğu şeyi hayal edebiliyoruz ama Luffy az da olsa işin içine baharat katıyor.

Luffyden hayvanına göre muamele:D
Rakibe hayvan gibi şi yapıyo
Kimi zaman ağza giriyu kimi zaman burna giriyu:flaugh:
Katakurinin bayılmadan önceki son sözleri
Luffy başlayacam yapacaaan işe hayvan gibi şii yapıyosun:oleyo::oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık