Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Zorodan güçlüdürde, Luffynin gerçekten bu daynıklılığı nerden kazandığını merak ediyorum. En baba Luffy fanlarının bile bir tutarsızlık var demesi gerek bence, anlamsız bir durum. Yani artık öyle olduki bunun üstüne bir bunun kadar daha yese yine savaşabilecekmiş gibi. Bu arc ın başındaki tüm badireleri o 2 saatlik dinlenmede atti desek bile yine tutarsız Kata 15 bölümdür dövüyor ölümcül hasar veriyor yine banamısın demiyor.
Luffy seri başından beri köpek gibi dayanıklı ve iradeliydi. :D Son dövüşlerde bu tarz sahneleri göremediğimiz için eskisi gibi zevk bile alamıyordum dövüşlerden ama sağolsun Oda duydu beni. Krieg, Crocodile, Lucci dövüşlerini güzel yapan da Luffy'nin yıkılmaması idi zaten. Neyse ki yıllar sonra Kata ile tekrardan o duyguları yaşattı bana Luffy.

Ne alakası var Zoro'yu görmeden söylenecek şey tek taraflı yorum olur.

Spoiler hoşuma gitmedi. Kata vuruyor, Lufy'nin canı 0.01 gidiyor, Lufy vurunca ne kadar götürecek merak ediyorum. Kaido demek ki sabit dursa, Kata 10 gün uğraşsa ölmeden dayanacak. :D
Genel çıkarımı yaptım ben.
Olabilir ihtimal var. Ama azcık kurguda neler olabileceği de belli. Serinin başından beri zaten Luffy'nin savaştığı rakipler ile Zoro'nunkiler arasında bir fark oldu. Aldığı yaralar darbeler de hep ayrı seviyede oluyordu. Bunun doğal sonucu olarak daha fazla dayanıklı hale gelmiştir. Normalde birini hemen öldürecek zehire karşı bile bu savaşlar yüzünden doğal bir savunma sistemi gelişti adamın.:D Dayağa karşı da arsız olmuştur.:D
Mantığım yukarıdaki gibi. Güç farkı açılıyor gibi duruyor.

Ne alakası var Zoro'yu görmeden söylenecek şey tek taraflı yorum olur.

Spoiler hoşuma gitmedi. Kata vuruyor, Lufy'nin canı 0.01 gidiyor, Lufy vurunca ne kadar götürecek merak ediyorum. Kaido demek ki sabit dursa, Kata 10 gün uğraşsa ölmeden dayanacak. :D
Kata da aynı Luffy gibi vururken haki harcıyor, öyle az buçuk bir haki harcadığını da sanmıyorum lastik çocuğa. Her karakter hakisini dengeli kullanıp kritik bir hasar vermek zorunda, yoksa elinde patlayabilir durum şu an Kata'nın patladığı gibi :D

Genel çıkarımı yaptım ben.

Mantığım yukarıdaki gibi. Güç farkı açılıyor gibi duruyor.
Belki Lufy farkı kapatmaya çalışıyordur ha ne dersin?:D
Kata da aynı Luffy gibi vururken haki harcıyor, öyle az buçuk bir haki harcadığını da sanmıyorum lastik çocuğa. Her karakter hakisini dengeli kullanıp kritik bir hasar vermek zorunda, yoksa elinde patlayabilir durum şu an Kata'nın patladığı gibi :D
Bana Kata çok etkisiz geldi, g4 kullanmayan Lufy'ye üstün geldi ama o kadar, işini bitiremedi. Şimdi g4 kullanan lufy üstünlüğü alıp bitirecektir. Bilemiyorum, Jack veya Marco gibi tank birine karşı üstün olsa da hemen yenemese anlardım ama Lufy o kadar tank değildi. Lufy'nin daha öncesi de var, Craker ile yaptığı mücadele ve öfkeli ordu cabası, Sanji'yi de unutmayalım. Kata çaresiz kaldı, yeni vasıfsız adayım.:D

Belki Lufy farkı kapatmaya çalışıyordur ha ne dersin?:D

Bana Kata çok etkisiz geldi, g4 kullanmayan Lufy'ye üstün geldi ama o kadar, işini bitiremedi. Şimdi g4 kullanan lufy üstünlüğü alıp bitirecektir. Bilemiyorum, Jack veya Marco gibi tank birine karşı üstün olsa da hemen yenemese anlardım ama Lufy o kadar tank değildi. Lufy'nin daha öncesi de var, Craker ile yaptığı mücadele ve öfkeli ordu cabası, Sanji'yi de unutmayalım. Kata çaresiz kaldı, yeni vasıfsız adayım.:D
Şimdi Selim, sen dedin diye demiyorum da, g4 Luffy aşırı tank, bak Doflamingo çizik atamadı adama hakisi tükenince düşer oldu. Bence bizim forum çok küçümsüyor g4 Luffy'nin dayanıklılığını. Hani deniyor ya bu adamlar günlerce nasıl dövüşüyor, işte böyle dövüşüyor. Herif dayak arsızı + aşırı dayanıklı. Haki dediğin spirütüel bir şey olmasa Luffy'nin fiziği ve iradesi devam ediyor, yürür zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık