Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onlar korsan, adaletin temsilcileri değil.
Yani Luffy Sanji'yi beklerken söz vermişti, onun yaptığını yiyeceğim sadece diye ve hatta ağzına yağmur suyu dolmasın diye yüzünü çevirmişti, bunu yapması da sana anlamlı gelmiyor o vakit. Sonuçta kimse görmemişti biraz da olsa hazır ağzına dolmuş yağmur suyu negzel iç gitsin.

Yeni gelen spoiler metin görselinde daha önce olmayan bir h.haki çarpışması mı görüyoruz? Yoksa ben mi yanlış yorumluyorum?

Düşmana öğrenci olmakla adamlık ne alaka ya :D Ki düşman da değil o,geçmek istediği birisi.WB de luffy ye göre düşmandı o zaman niye kurtardı luffy croco nun saldırıdan ? Saygı farklı,düşmanlık farklı,yükselmek farklı... neyse.
'''Kata vs luffy değil de kata vs zoro olsaymış keşke.Luffy ''adamlık'' öğrenirdi.Helal olsun rakibini daha kolay yenebilecek iken,kendisini onun seviyesine getiriyor.'''

Bu senin ilk mesajın. Maalum Zoro, ilerde Mihawk'ı geçecek. Şimdi en büyük rakibini geçmek istiyorsun(!) fakat ondan eğitim alarak. Adamlık bu mu? Yani Luffy'yi ezeceğim diye daha ne manaya geldiğini bilmediğiniz örnekler veriyorsun. Kata vs Luffy'de, Luffy bu yardımı isteyen taraf değil, tamamen Kata'nın kendi tercihi. Oysa ki senin ''adam'' diye övdüğün Zoro, o eğitimi isteyen kişi. Zoro vs Mihawk'ta adam olan taraf Zoro değil, Mihawk oluyor. Çünkü senin dediğin ''Helal olsun rakibini daha kolay yenebilecek iken,kendisini onun seviyesine getiriyor'' un başka versiyonunu yapıyor Mihawk. Yani demem o ki karakteri ezeceksen kendi olayı üzerinden ez. Ortada olmayan bir karakter üzerinden bunu yapmaya çalışıyorsun fakkat alakasız yerden giriyorsun bence.

Yeni gelen spoiler metin görselinde daha önce olmayan bir h.haki çarpışması mı görüyoruz? Yoksa ben mi yanlış yorumluyorum?
Havada çarpışmış gibi duruyor değil mi? Diğer shounen serilerde de görülen bir şey bu. Havada aura çarpışması gibi. Yalnız hala ne işe yaradığını söylemiyor lanet herif.

Havada çarpışmış gibi duruyor değil mi? Diğer shounen serilerde de görülen bir şey bu. Havada aura çarpışması gibi. Yalnız hala ne işe yaradığını söylemiyor lanet herif.
Daha öncekilerin hepsinde fiziksel bir çarpışma ile birlikte salıyordular. Burda direk havada fiziksel bir temas olmadan çarpıştırdılar.

Amiral seviyesi olsa luffy amiral yenmiş olur ki bu da zaten Yonko seviyesi olur.
Her amiral yenen yonkou olmaz. Zira eşit güçte olduğun hatta güçsüz olduğun bi düşmanı da yenebilirsin.
Yani Luffy Sanji'yi beklerken söz vermişti, onun yaptığını yiyeceğim sadece diye ve hatta ağzına yağmur suyu dolmasın diye yüzünü çevirmişti, bunu yapması da sana anlamlı gelmiyor o vakit. Sonuçta kimse görmemişti biraz da olsa hazır ağzına dolmuş yağmur suyu negzel iç gitsin.
La ne alakası var dwey onla onun? Vay arkadaş!
Kata bunu adalet için yapmıyor. Hatırlarsan annesi de sen kim köpeksin de beni korumaya çalışıyorsun demişti.
Dövüşün adil olması için yaptığını söylüyor herif.
Annesi ise “sana mı kaldı beni korumak” diyor. Nereden tutsan elinde kalan bi durum, zorlamayın.
Oda bu sefer bildiğin hem tribünlere oynamış hem de çok eften püften bi çözüm bulmuş.

Hmm, iyice bu kıvılcım işi h.hakiye işaret oldu, dövüşün başında yumruklarından çıkan şeyler de h.haki göstergesi miydi yani :/

Her amiral yenen yonkou olmaz. Zira eşit güçte olduğun hatta güçsüz olduğun bi düşmanı da yenebilirsin.

La ne alakası var dwey onla onun? Vay arkadaş!

Dövüşün adil olması için yaptığını söylüyor herif.
Annesi ise “sana mı kaldı beni korumak” diyor. Nereden tutsan elinde kalan bi durum, zorlamayın.
Oda bu sefer bildiğin hem tribünlere oynamış hem de çok eften püften bi çözüm bulmuş.
Nasıl ne alakası var ya :S dedim ya bi önceki alıntıda, bu kavramların tescilleyecek gözlere ihtiyacı yoktur, sen de gittin adaletin savunucusu değil dedin. Halbuki bunların derdi kendilerini kandırmamak. Aman neyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık