Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne dandik spoiler öyle yahu, erkek erkeğe dövüşmüşte yok neymiş. Korsan serisi bu korsan, sanki bana insanlık için çalışan yardım kuruluşu. Birde aynı yarayı bende aldım klişesi her seride olacak. Oldu olacak yarım saat dinlenme hakkı da versin, adaletli bir şekilde yenmek için. :(

Ne dandik spoiler öyle yahu, erkek erkeğe dövüşmüşte yok neymiş. Korsan serisi bu korsan, sanki bana insanlık için çalışan yardım kuruluşu. Birde aynı yarayı bende aldım klişesi her seride olacak. Oldu olacak yarım saat dinlenme hakkı da versin, adaletli bir şekilde yenmek için. :(
Teach ne güzel 10 kişi daldı WB'ye öldürmek için sonra da gidip Yonko oldu. Katakuri'den ancak yancı olur bu gidişle. Madem bu kadar "adamsın" önce gidip Cracker'dan dayak ye ki eşitlen Luffy ile. :a:

Katakuri ve gin (torbacıyı herkes hatırlamaz) ikisi de kraldır ama ikisi de yanlış safta yer alan adamlar. Biz onları öyle sevdik.

Bu arada kata adamın hasıdır ama öyle deniliyor diye amiral seviyesine çıkılmıyor :)

Katakuri adamlığın kitabını yazıyor. Helal olsun. Yalnız katakuri kral hakisine sahipmiş. Keşke daha az gözükseydi kra haki olayı. Nadir olmasına nadir ama yavaş yavaş her düşmanda görürsek bizimkilerde olmasının bir anlamı kalmıyor ne yazık ki.

Ortada bellamy falan yokken law ile red hawk çakarken Luffy aklı nerdeydi ?

Neyse.Luffy Katakuri kadar adam değildir.Katakuriyi bire bir vsye alıp kaç,sonra adam biri vsye karıştı diye aynı hasarı kendine versin.Katakuri delikanlılığın kitabıni yazıyor.
Red Hawkta sümüklü böcükte orda idi,Kralına vurdurmayaydı o zaman.Sen mantıklı adamsın kızmışsın bir şeylere yazmazdın böle :D

Aynen ya, Luffy niye Gamma Knife yemedi Doffy ile dövüşürken... Adam değilmişsin Luffy...

Teach ne güzel 10 kişi daldı WB'ye öldürmek için sonra da gidip Yonko oldu. Katakuri'den ancak yancı olur bu gidişle. Madem bu kadar "adamsın" önce gidip Cracker'dan dayak ye ki eşitlen Luffy ile. :a:
Dövüş manyağı falan olsa anlardım, bir rakip bulunca sıyıran biri olsa neyse ama alakası yok. Bleach mi bu Kenpachi mi Grimjow mu var karşıda Kata mı belli değil. Adam ülkenin içinden gitsin seni yenerse helal olsun mu diyeceksin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık