Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşin şakası bir yana ailenin tamamında çıksa şaşırmam ben de.

Bu arada Oda 30 bölüm sonra Wano mesajı vermiş.

Not: Sağ üstte 30 yazıyor(biliyoz.) Ve Luffy'nin bacakları V gibi ama titrediği için W gözüküyor.
Makara yaptigini biliyorum da ciddiye alan arkadaslar da cikiyor. :fool:

ヨロ katakana yoro diye okunur deyip artistisligimi de yapayim. :at:

"Korsanlar arası bir kapışmada... kirli oynamak diye bir şey yoktur!
Luffy Shanks'ın dediklerini unutmamış, adam korsan!
Ardından Kata'nın, "Başına gelecekleri kaldıramayacaklar" deyip h. hakiyi salması, ardından Luffy'nin salması, bölüm efsane ya lan.
Kata kendi korsanlık anlayışı ile ağır abiliğini dünyaya gösterdi, gelecekte Luffy'nin oturup sake içeceği delüğanlı bizlere hayırlı uğurlu olsun.
Luffy'nin yandaki yancıları bahane etmeyip, saldırıya maluz kalmasını sorumluluk olarak alması işin ciddiyetinin farkında olduğunu gösteriyor.
Bölümün sonundaki "Bire birde, yumruk yumruğa!" VER GAZI VER MOTORİN 6 OLMUŞ KİM DİNLER ULAAAĞN.
Dip not: Kuru çökelek sekip gitti ya içimin yağları eridi.
Luffynin h.haki saldığı kısmı ben mi kaçırdım :/

Kendi adamları ağzını gördüğü için öldürdüydü düşünmeden Katakuri, Flambe'nin adamlarını öldürmedi. İnşallah öldürür hepsini.

Kral haki çarpışması Dof'la da, Chinjao'yla da olduydu ama bişey çıkmadıydı. Katakuri neticede gözlemde ileri bir seviyede. Kral haki'de de ileri bi seviyede midir diye merak ediyorum. Shanks'ın kral haki salınımlarını yapabilir mi acaba ?

Tahminimce yapamaz. Silahlanmada nasıl Rayleigh'in, 3 amiralin ve Sentoumaru'nun şok dalgasını yapamıyorsa Katakuri, Shanks'ın kral haki salınımını da yapamaz diye düşünüyorum.

Luffy'e bok atanlar atmayin! Adam diyor benim hatamdi savusturmadim diye . Nenkadar karakterli biri oldugunu cumle alem biliyor ve bu yuzden dusmanlari bile adama hayran kaliyor

Dogtouth'a erkeklik kastırmak vasıtasıyla Luffy'e handikap verdirmiş Oda sensei.
Bir Roger-Wb olabilir belki bu ikili.
Ölmezsek görürüz artık..

Kata nasil bu Flambe'ye bir sey yapmadi . Durdu tukurdu resmen yuzune laf atti dalga gecti ? Nerde o eski kata ? Kendi adamlari yuzunu gordu diye milleti katletmisti .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık