Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Çörekçioğlu Luffy

Öyle ortaya yazıp mesaj verme bana.Direk alıntılayıp cevap ver ya da engelle okuma mesajlarımı.Zorla okutmuyorum.
Ya okumasına okuyayım da her mesajda yarım sayfa yazacaksan ben nasıl okuyayım onu? Biraz daha basit cümlelerle kendini daha iyi ifade edebilirsin bence. Niye engelleyeyim? Katılmıyorsam, katılmıyorumdur. Sen mesajını genele yazmışsın, ben de benimkini genele yazdım. İlla seni alıntılamam gerekmez bence. Eskiden olsa alıntılardım bak. Ama sonrasında ''troll'' damgası yiyoruz :d

Katakuri adamın dibisin luffy aceden kalan boş yere katakuri geçse iyi olurmuş. Sabo luffy katakuri :D
BOZUK AİLENİN SAĞLAM ÇOCUĞU KATAKURİ

Ya okumasına okuyayım da her mesajda yarım sayfa yazacaksan ben nasıl okuyayım onu? Biraz daha basit cümlelerle kendini daha iyi ifade edebilirsin bence. Niye engelleyeyim? Katılmıyorsam, katılmıyorumdur. Sen mesajını genele yazmışsın, ben de benimkini genele yazdım. İlla seni alıntılamam gerekmez bence. Eskiden olsa alıntılardım bak. Ama sonrasında ''troll'' damgası yiyoruz :d
Uzun veya kısa yazarım orası benim bileceğim işte önceki mesajlarımda kaç tane böyle uzun mesajım var ? Görende her dakka destan yazıyom zannedicek.

İkimizin genele mesaj yazdığı yok.Ben bölüm hakkında kendi yorumumu yapıyorum(kimseyi muhattap almadan) sen yine kişiyi alıntılamadan laf sokmaya çalışıyorsun.Seni alıntılayıp cevap verdiğimde de "Yok sana yazmadım" diyorsun.Bunu sana başkaları da sordu "Bana mı yazıyorsun ?" diye ama sana yazmadım o kendini biliyor diyerek cevap verip yumuşatmaya çalışıyorsun.Sürekli ortaya yazarak birine laf atıyon ama kime atıyon bi belli değil.

İnsanların düşüncelerine katılmak zorunda değilsin.Bu zaten normal bir şey.Ama sırf katılmıyorsun diye ortaya yazıp o kişiye laf sokmak zorunda değilsin.Hoş durmuyor.

Katakuri> Düzgün görünüşlü, havalıydı. Fiziksel olarak farklı birisi çıktı. (Ağız yapısı)
Cracker> Aynı şekilde asıl fiziksel yapısını gizleyen birisi olarak gördük.
Smothie> Acaba bunda da farklı bir durum çıkar mı? Hani her şeyin suyunu sıkıyor ya, kendisine de enjekte etmiş olabilir mi ya da o tarz bir şey.

Katakuri sessizlik okumudur nedir onu görememiş. Ama luffy ayağa kalktıktan sonra sessizlik okundan sıyrıldı. katakurinin onune geçmiş olabilir.

Yalnız yorumların hepsini okumadım bahsedildi mi bilmiyorum ama Luffy son sahnede birazdan olan şeylerin kaldıramayacaklar demiş buda K.Hakisinin çok geliştiği anlamına gelir. (En azından ben öyle düşünüyorum.)
Öyle zaten. Bilinçsiz olarak sıyrılacak seviyeye geldi.:)

Usopp reyiz olsa bu iki onurlu adama şapka çıkarırdı :sapkali:Ama Katakuri'nin ağzını ifşa edip görenleri de o kadar laf etmelerine de rağmen canlı bırakması enteresandı, çok anlayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık