Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir müttefik daha mı geliyor yoksa, bu katakuri'nin türü nedir merak ettim şimdi.
GDO'lu bunlar o yüzden birinin gözü değişik birinin ağzı değişik, farklı tür beklemeye gerek yok.

Bu arada
Mom şimdi pastayı yedikten sonra bayılıp düşse, düştü sayıyor muyuz :hhh:

Son düzenleme:
Ben lise'de okurken 2 günde birdefa 1vs1 atardım başkası karıştımı herkez hop hop ne ayaksın sen karışma diye araya girerdi bu erkekler arasında yazılı olmayan racondur anlamayan yorum yapmasın lütfen.

Kata'yı hiç sevemedim bu bölüme kadar.

Bölüm hakkında yorumum Gintoki'nin pardon karıştırdım Katakuri'nin :oleyo2: tam beklediğim tarzda bir adam olduğu. Diğer bir kısım bazıları işte suikast olayında vesaire neredeydi tarzında olduğu ama Katakuri'nin burada rahatsız olduğu nokta iki erkek arasındaki yumruk yumruğa dövüşer karışılması ki bunu kendine hakaret olarak da görüyor ki bu kendisine ve gücüne olan güvenini ve boş bir egodan ötesi olduğunu gösteriyor. Tabi çocukluğundan gelen belli bir şekilde davranma dişlerini saklama şeyi ayrı mevzu ama her güzelin olur bir kusuru vardır. Ve Gintoki pardon yine karıştırdım Katakuri'nin :oleyo2: gerçekten özlediğim orjinal kendine münhasır One Piece karakterlerinden birisi. Tabi Gintoki yüzünden Katakuri'yi tuttuğum iddiaları yalandır. Açılın Sakata Gintoki namı değer Shiro Yasha pardon o başka seriydi Katakuri Reis geliyor :D

Luffy ise her zamanki Luffy. Yiğidim duruşunu bozmadan dik durmaya devam ediyor. Kim tutar seni ama umarım kaybedersin Kata'nın bu kadar reisliğine karşı.

Ve son olarak Flampe sen ne gereksiz karaktersin ya.. Türkiye'deki fanların özetsin yeminle (manga animedeki fanlardan bahsetmiyorum.)
Bknz..Aleyna Tilki FC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık