Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala Mom'a ya da tayfasına düşecek diyen var gülmekten ölüyorum evde. :D

Katakuri dövüşünde Luffy'ye daha fazla şans tanımaya başladım ancak hala büyük yüzde Katakuri'de.

Ayrıca Katakuri bu arcın yıldızı resmen. Bu bölümde resmen arşa yükseldi gözümde. Bölümü okumadan önce adam yorumları yapılınca Luffy'ye deniyor sanmıştım. Luffy zaten kraldı şimdi karşısında da eski rakiplerinin aksine işi gücü şerefsizlik olan psikopatlar değil kendisi gibi kral olan birisi var.

Bölüm bayağı güzeldi. One Piece serisinde artık Katakuri'nin apayrı bir yeri oldu. Serinin ilerleyen bölümlerinde tekrar görünmesini kesinlikle bekliyorum.

Kata'yı çok sevdim de h.hakiden rahatsız oldum. Narutodaki mangekyou sharingana dönecek ortalık. Bazı şeyler özel olmalı. Yazarsın sen bilirsin, şimdi bunu herkese vermemek için önemli isimlerden birinden kısacak. H.hakiye de bir misyon yüklese ...
E.Oda yergi konusuna 20 sayfa kafadan.
Valla adam birkaç milyonda bir görülen bir yetenek olarak tanıttı. Bu açıdan bakınca çok normal bu tür kişilerde çıkması. Katakuri'ye ben yakıştırıyorum şahsen. K. Haki'yi kullanış şekli, Luffy, ona vururken sakin kalması vs. Bu adam başka bir seviye. Birçok kişinin bu konudan hoşlanmamasının sebebi bireysel beklentiyle alakalı olsa gerek. Ben pek fazla beklenti sokmadan takip etmeye çalışıyorum, öyle daha zevkli oluyor. :a:

Hala Mom'a ya da tayfasına düşecek diyen var gülmekten ölüyorum evde. :D

Katakuri dövüşünde Luffy'ye daha fazla şans tanımaya başladım ancak hala büyük yüzde Katakuri'de.

Ayrıca Katakuri bu arcın yıldızı resmen. Bu bölümde resmen arşa yükseldi gözümde. Bölümü okumadan önce adam yorumları yapılınca Luffy'ye deniyor sanmıştım. Luffy zaten kraldı şimdi karşısında da eski rakiplerinin aksine işi gücü şerefsizlik olan psikopatlar değil kendisi gibi kral olan birisi var.
Çok büyük bir iddiaya falan mi girdin? Evin, araban falan mı gidecek? Görünen o, ne diyeceğiz başka? Kata gidecek, Cracker gitmiş, Peros tek kollu, Mom muhtemelen bayılacak. Sağlam olan bir Smoothie kalmış. Alıştır kendini buna.

Valla adam birkaç milyonda bir görülen bir yetenek olarak tanıttı. Bu açıdan bakınca çok normal bu tür kişilerde çıkması. Katakuri'ye ben yakıştırıyorum şahsen. K. Haki'yi kullanış şekli, Luffy, ona vururken sakin kalması vs. Bu adam başka bir seviye. Birçok kişinin bu konudan hoşlanmamasının sebebi bireysel beklentiyle alakalı olsa gerek. Ben pek fazla beklenti sokmadan takip etmeye çalışıyorum, öyle daha zevkli oluyor. :a:
Ben Op okuyan arkadaşlarımla yüz yüzeyken; yarım saatte bir fikir sormazsam olmaz, dayanamam.
Kata'ya şu saatten sonra ben de her şeyi yakıştırıyorum ama ne bileyim; haklısın, beklenti meselesi.

Kata neden öğretmen moduna döndü ben onu anlamadım ? Adam baştan beri sanki düşman değil de öğrencisiymiş gibi davranıyor. Acaba Katanın meyvesi üst beklenirken aslında Luffy’nin ki onun üstü çıkmasın ?

Bölüm leş.
1) Madem kata bu kadar adam neden ilk karşılaşmalarında aynı şeyi yapmadı? İlk karşılaşmada Luffy'de handikapın tillahı vardı. Şuan böyle yapması tamamen yenemeyeceğini anladı saygı duyulmak istiyor. Sırf bu sebepten adam demem.
2) H.haki nadir bulanan bi güçtü sözde, bu nasıl bi nadirlik arkadaş. Yonkou sağ kolunda görüyorsam ben bunu otomatik olarak, 4 yonkou, 3 Amiral, Filo Amirali, yonkou sağ kolları, Wb Jr., Mihawk, bir kaç elit güçlü savaşçı bunlarda da çıkması gerekir o vakit. Nerde nadirlik? Yakında Tashigi'de çıkacak. Hancock mesela, tamam fanıyız da H.haki olması saçma, Dof'ta çıkması saçma. Kata'da h.haki çıkması şu seride gördüğüm en saçma şeylerdendi. İlk defa bi bölüme çok kötü verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık