Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi Luffy orda bağırıyor, ağzı açık bir şekilde sağlam kan falan var ardından kızın tepkisi geliyor.

Şimdi Kata saldırı yapıyor Luffy etkileniyor diye tepki vermiş eğer bu geleceği görmek değilse olmayan şeyin neyine tepki veriyor ? Eğer geleceği görmekse darbeyi aldığını gördün tamam ama niye taa bilmem neredeki kızın verdiği tepkiyi de görüyon ?

En mantıklısı öylesine konmuş işte sonra öyle değildir diyecek saçma sapan bir durum olsa bile kabul edecez artık :)

Geleceği gördü orda ve sıyrılmaya çalıştı, tam göbekten yiyeceği saldırıyı yandan aldı.
Luffy'nin o kadar geleceği gördüğünü kızın tepkisini gördüğünü falan sanmıyorum. Kızın tepkisi gerçek bence ya saldırının işe yarayacağından emin olduğundan verdi o tepkiyi ki sanırım öncesinde Kata şu işe bitireyim falan diyor. Ya da Luffy tam sıyrılamadı kız onu görüp aha bitti işte diye tepki verdi. Ama o yaralanma çizilen boyutta değildir. Luffy'nin ayağa kalkabileceği boyuttadır. Eğer çizilen boyuttaysa vs. biter Luffy ölüm döşeğine düşer : -))
En soldaki panelde eriyen Luffy'nin gözbebeğine bakın. Sol alta bakıyor. Yani darbenin nereye geleceğini görüyor diyebiliriz sanırım.

++

Saldırıyı gerçekten yedi, geleceği de gördü, azıcık biraz görsem diyordu başardı bu bölümle, zaten öteki türden bir geleceği görmesi abartı olurdu :bilmem:
Yorumlarının hepsini okudum,mantıklı konuşuyorsun ama birde şöyle düşün,oda ters köşe yapmak için kızı aracı olarak kullanmış olabilir,sadece dışarıdan izleyip,eğleniyor modunda çizdim diye geçebilir olayı

Luffy'nin o kadar geleceği gördüğünü kızın tepkisini gördüğünü falan sanmıyorum. Kızın tepkisi gerçek bence ya saldırının işe yarayacağından emin olduğundan verdi o tepkiyi ki sanırım öncesinde Kata şu işe bitireyim falan diyor. Ya da Luffy tam sıyrılamadı kız onu görüp aha bitti işte diye tepki verdi. Ama o yaralanma çizilen boyutta değildir. Luffy'nin ayağa kalkabileceği boyuttadır. Eğer çizilen boyuttaysa vs. biter Luffy ölüm döşeğine düşer : -))

++
Luffy bir whitebeard değil. çocukça bir şekilde iyiler hep kazanır demeyeceğim. Oda Luffy yi kaçırtabilirdi de ama yatırım yaptı. Şimdi insanları böyle bir power up a hazırlamak için sancılı bir süreç gösteriyor. Delindiğini sanmıyorum...sonrasında nasıl devam ettirir o daha karışık.

Bu dövüş berabere biter atın fav'a bekleyin. Katakuri'nin yenilmesi için Luffy'nin direnip 3-5 gün daha uğraşması lazım.

Bizimki sağlam darbeler aldı herifte hasar yok. Birden imana gelip tek atarsa da sıvamış olur. O yüzden önce üstünlüğü Luffy alacak sonrası kaçış gibi duruyor.

Katakuri'nin bu delici saldırısını Dof'un kinden güçlü değil diyordum ama Dof'un uyanışla birlikte bir sürü tel saldırısında bile böyle bir yara almamıştı Luffy. Katakuri'nin en tehlikeli saldırılarından biri oldu bu.

Bence hem o saldırı gördüğü saldırı olabilir hem de harbiden yediği saldırı olabilir. Bekleyip görmek lazım. Ama çok fena dayanıklı bir şey olmuş her halükarda.

O saldırıyı alıp ayna dünyasından çıkamayacağını düşündüğümden, odanın gereksiz hareketlerinden biri daha diyorum. Adam arcı bitirmemeyi kafaya koymuş, fazla satış yapıyor herhalde. :mad:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık