Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892: Güçlü Bir Rakibi Kabullenmek

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin çığlığı te kulağıma kadar geldi. İyi saplamış, başına isabet ettirse kafasız tavuk Mike gibi gezmeye başlarmış Luffy.

Magazinel olacak ama, dressrosa da pika'nın üzerine yürüdüğü kişi nami olsa ve Zoro yahut Luffy onu kurtarsa böyle bir tepkiyi vermezdi. Sadece Sanji'ye; Sanji-Kun diyor. Bir resmiyet koyuyor araya. Sanji Luffy ye vurduğunda attığı tokat ve onun samimiyet sıfatını San a düşürmesi de manidardı. Nedense Shakki ve Ryleigh gibi bir son görünüyor. Oda ne kadar inkâr etse de.

Bu arada Nami'nin haki açacağını söylemiştim. Tahminim tuttu. :) coby gibi baş ağrısı ve usopp gibi aura hissediyor.

Sondaki editör notu da ilginç. Derin pişmanlık? Luffy’ye öldürücü darbeyi indiremeyen Katakuri mi pişman olacak acaba?

Sondaki editör notu da ilginç. Derin pişmanlık? Luffy’ye öldürücü darbeyi indiremeyen Katakuri mi pişman olacak acaba?
Luffy ayna dünyasına geri dönmemeliydim diye pişman oluyor :oleyo:

-
Sanji'nin burnu Pudding'in yanında kanıyor. Nami^ye yazıyor. Pudding'in ifadesi gösterilmemiş. Düğünü dağıttıklarında bir kıskanma ifadesi vardı.

Brook'un Pedro olayını gizlemesi Sanji benim için öldü diye düşünüp bu olayların ortasında fazla üzülmesin suçluluk duymasın diye susturuyor. Altından ekstra bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Sanji'nin plan'dan bahsetmesi duygulandırdı. Kendine gel be Sanji.

-

Bu Nami ve Jinbei arasında ki aura-haki muhabbeti ne anlamadım : S Nami neyin aurasını seziyor o kadar uzaktan. Silüet desek Jinbei niye haki değil diye açıklama yapıyor

Luffy ayna dünyasına geri dönmemeliydim diye pişman oluyor :oleyo:

-
Sanji'nin burnu Pudding'in yanında kanıyor. Nami^ye yazıyor. Pudding'in ifadesi gösterilmemiş. Düğünü dağıttıklarında bir kıskanma ifadesi vardı.

Brook'un Pedro olayını gizlemesi Sanji benim için öldü diye düşünüp bu olayların ortasında fazla üzülmesin suçluluk duymasın diye susturuyor. Altından ekstra bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Sanji'nin plan'dan bahsetmesi duygulandırdı. Kendine gel be Sanji.

-

Bu Nami ve Jinbei arasında ki aura-haki muhabbeti ne anlamadım : S Nami neyin aurasını seziyor o kadar uzaktan. Silüet desek Jinbei niye haki değil diye açıklama yapıyor
Sanji’nin sapkın aurasıdır Nami’nin o uzaktan hissettiği. :D Espri olarak algıladım ben o konuşmayı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık