Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892: Güçlü Bir Rakibi Kabullenmek

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama son sayfanın bir oncesinde bacağından vuruluyordu o yuzden emin değilim.
Tamam iste orada vurulmamis olabilir diyorum. Yani o merminin havada göründüğü andan sonrası tamamen olmamış ama olacak şeyler olabilir. Tabi sadece temelsiz bir tahmin. Sadece geçen bölüm Kata Luffy nin gelecegi görmeye başladığını söylemişti. Bu yüzden o mermilerden bu şekilde kaçtığını düşünmüştüm.

Luffy fake attı.Kata'ya görüntü gösterdi Mihawk gibi.Deldiğini sanıyor ama yanılıyor Kata birazdan suratının ortasına Kong gun yiyecek. :) Sonra da bu k.haki farklı kullanımı diye hayretlere düşecek.

Bence bu dediğim gayet mümkün ve olabilir.

Bence Luffy mermi tarafindan da vurulmadi. Son sayfanın tamamı Luffy nin geleceği görmesi. Önceki bölümde zaten bu sniperlar vuramiyorlardi Luffyi. Bunu hızlı olduğu için vurulmadigini düşünüyorlardı ama bence Luffy mermilerin geleceğini görerek kaçıyordu. Bu bölüm de bir adım daha ileriye giderek merminin gelişini + Kata 'nın saldırısını gördü.
Luffy den sonra şu kızın gülüş sahnesi gösterilmeseydi ben de öyle düşünür ve umut ederdim :(

Kimse söyledimi bilmiyorum ama MERMİ nin Luffy e hasar vermesi sizce de saçma değil mi? 800 küsür bölüm boyunca Luffy nin hakili yada hakisiz kurşun yüzünden yaralandığını gören var mı

Tamam iste orada vurulmamis olabilir diyorum. Yani o merminin havada göründüğü andan sonrası tamamen olmamış ama olacak şeyler olabilir. Tabi sadece temelsiz bir tahmin. Sadece geçen bölüm Kata Luffy nin gelecegi görmeye başladığını söylemişti. Bu yüzden o mermilerden bu şekilde kaçtığını düşünmüştüm.
Sürpriz olmazsa böyle olacak. Aksi durumda mermiyi sezemeyen adam Kata seviyesine çok uzak demektir ki normalde sezebilecek seviyede idi zaten. Şu an ise Kata seviyesine ulaşmak üzere, bizzat Kata söylüyor bunu. Geriye sıyrılamama ihtimali kalıyor ki bu da mantıksız. O kadar halsiz ise işi bitik demektir. Kendini sağa sola atacak kadar yahut kurşun gelen bölgeye haki basacak kadar hali yoksa o mızrağı her türlü yer zaten. Kurşun ile alakası olmaz işin. Bitik demektir. Ha evet durumu iyi de değil, ama bitik de değil. Luffy o kurşunu yemez. Mesele de burada aslında. Yemiyor, ama yerse olacakları da görüyor. Kata böbreğini eline veriyor, kız da vaziyete seviniyor. Kata da belki sıyrılacağını görüp saldırmaz. Ama ne olursa olsun Luffy o darbeyi yemedi ve de sonrasında Kata'ya sağlam bir tane çakacak. Buna eminim.

Bu arada Katakuri, b. haki olarak luffy nin seviyesinin kendisine yaklaştığını söylüyor. Bu gözlem değil de silahlanma hakisi değil miydi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık