Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892: Güçlü Bir Rakibi Kabullenmek

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata'nin derin pişmanlığı. Luffy'nin işini bitirememis olması olacak.:D
İşini bitirmeye gücü yetmiyorsa neden pişman olsun ? İşi bitirememesine değil bitirmemesine en fazla pişman oldu denebilir.
Yani, pişman olması için işini bitirmeye gücü yetiyorken bitirmemiş olması gerekir :artiz:

İşini bitirmeye gücü yetmiyorsa neden pişman olsun ? İşi bitirememesine değil bitirmemesine en fazla pişman oldu denebilir.
Yani, pişman olması için işini bitirmeye gücü yetiyorken bitirmemiş olması gerekir :artiz:
Daha tartışmiyorum ya nasıl görüyorsan. Bana göre BİTİREMEDİĞİ için.

Daha tartışmiyorum ya nasıl görüyorsan. Bana göre BİTİREMEDİĞİ için.
Yok ben de tartışmıyorum sadece adamın pişman olması için elinden gelen bir şeyi yapmamış olması gerektiğini yazdım. Sonuçta elinden gelmeyen şey için pişman olmazsın. Mesela fazla çalışmadığın için pişman olursun ama tutup doktor olamadım diye pişman olmazsın çünkü doktor olabilme seçeneğin olmalı önce sonra bunu yapmamış olman lazım pişmanlık için, vesaire vesaire.

İşini bitiremediği adamın işini bitiremedi diye pişman olmaz en fazla güçsüz olur, beceriksiz olur yada karşıdaki güçlü olur.

Katakuri yine Luffyi eğitiyor midesinin yarısını alarak oburluktan kurtardı döverek gözlem hakisini geliştirdi daha ne yapsın katakuri he daha ne yapsın öz abisinin yapmadıklarını yaptı Rayleighe gerek yok Kata reyis baştan dövse eğitirdi Luffyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık