Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892: Güçlü Bir Rakibi Kabullenmek

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence son sayfadaki bütün olaylar Katakuri'nin gördüğü geleceğin yansıması. Biz olayı Katakuri'nin gözlemi üzerinden görüyoruz. Buda kız kardeşin olayını açıklıyor. Kata Luffy'i saf dışı bırakır ve kız kardeş sevinir. Kata bu geleceğe bağlı kalarak saldırır ve bu gelecekten emin olduğu için bodoslama gider. Luffy ise karşı saldırı yapar, yeni bir darbe indirir.
Arttiriyorum belki Kata ve Luffy suan sadece zihinsel savasiyorlar.Ikisi de yerlerinde durmus gelecek uzerinde hakim olmaya calisiyorlar
Sherlock finali gibi

Tayfa ve Germa vs Smoothie ve Owen ekibi

Luffy aynadan çıktığında törenle karşılayacak bizimkiler. Luffy galip olarak çıksa epik olurdu o sahne. Ama bu darbeden sonra nasıl olur bilmiyorum. Belki de Kata elinde Luffy ile çıkar ve Kata vs all yapıp Luffy'i alır giderler. Sanji Luffy'nin haline bakıp fedakarlığından bir daha etkilenir.

Hikaye Luffy kazanacakmış gibi işlendi ama dövüş bir türlü o yola girmedi. Umarım Cracker'in sonu gibi saçma olmaz Kata'nın sonu.

Son sahnede önce uzaktan mermi geliyor. Bir sonraki panelde Luffy bacağından yaralanıyor. Sonra Kata atak yapıyor ve Luffy bacağından dolayı yeterince hızlı olamayıp darbeyi alıyor. Ergen kız da buna sebep olduğu için pis pis sırıtıyor.

Luffy Kata'ya karşı varlık gösteremeden yenilirse travma sebebi.

Tayfa buradan Wano'ya gitmeyi ve Kaido ile tayfasıyla dövüşmeyi kafaya koymuşken, Katakuri'ye karşı bile henüz arc'ın başından bu yana Bege, Jinbe, Sanji ve Luffy, hiçbiri hiçbir şey yapamadı.

Yani Kaido >> Katakuri çok net bir biçimde ve şuan Kata yerine Kaido olsa evet Luffy çoktan ölmüştü.

Nitekim tahmin ettiğimiz gibi buradan çıkınca rakip Kaido olmayacak. Kaido'ya gelene kadar Luffy'nin önünde yol var daha...

Luffy aynadan çıktığında törenle karşılayacak bizimkiler. Luffy galip olarak çıksa epik olurdu o sahne. Ama bu darbeden sonra nasıl olur bilmiyorum. Belki de Kata elinde Luffy ile çıkar ve Kata vs all yapıp Luffy'i alır giderler. Sanji Luffy'nin haline bakıp fedakarlığından bir daha etkilenir.

Hikaye Luffy kazanacakmış gibi işlendi ama dövüş bir türlü o yola girmedi. Umarım Cracker'in sonu gibi saçma olmaz Kata'nın sonu.

Son sahnede önce uzaktan mermi geliyor. Bir sonraki panelde Luffy bacağından yaralanıyor. Sonra Kata atak yapıyor ve Luffy bacağından dolayı yeterince hızlı olamayıp darbeyi alıyor. Ergen kız da buna sebep olduğu için pis pis sırıtıyor.
Luffy aynadan çıkıp oradaki herkese gözlem haki şov yapacak. Kimse vuramadan aralardan sıyrılıp gemiye kaçacak.

Bence de son sayfalarda yaşananlar tamamen bundan ibaret. K.haki ile ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum.

Kurşun bacağı deldiğine göre o Luffy değil. Bence Brulee'nin gücüyle Luffy'e dönüştürülen biri.
Bende bu bölümde mızrak darbesinden çok Luffy'nin mermiyle bacağının delindiği sahneye takıldım aslında, merminin kairosekili olma ihtimali olabilir belki, belki de senin dediğin gibi bir olayda olabilir. Bir yanda mermi bir yanda mızrak bir yandan da Flampe'nin gülüşü, çok karmaşık bir yerde bitti bölüm.

Sherlock Holmes'un ikinci filminin final sahnesinde yaşanan dövüş burada da oluyor. Iki taraf da kafasında hamleleri yapıyor, ama gerçekte herhangi bir hareket yok.

O yola girmemesinin bir sebebi de senin başta söylediğin eşleşmeler ile ilgili olabilir.

Diğer üyelerin savaşları önce biter, Luffy'nin savaşı genelde en sona kalır. Fakat şu an eşleşmeler bile belli değil. Her şey Germa 66 geldikten sonra belli olur.

Benim anladığım bu adamlar dayağı yiyecekler. Bizimkiler yonkoyu ciddi ciddi devirmiş olacaklar.

Sherlockvari bir sahne olması çok mantıklı yoksa o yara Luffy'nin midesinin yarısını almıştır Luffy'de en hayati organı zarar görmüşken yaşayamaz :hhh: Bir sonraki bölüm hem bacağına saplanan kurşundan hemde mızraktan sıyrılışını göreceğiz muhtemelen yani en azından ben öyle düşünüyorum :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık