Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata Luffy'i uyanışla yakaladığında mızrağı saplasaydı Luffy ölmüştü. O yüzden çok da şey yapmamak gerek, ana karakter balı deyip geçmek lazım.
Ballı diyorsun da Oda bile dedi en ezik meyvelerden birini verdim diye . Asıl bal o kadar iyi meyveler yiyip Luffy kadar cabalamamak. Adamda ki meyveyle adam gayet iyi gidiyor bence az bal olsun.

Sen yüzmilyonlarca dolarlık pazarı olan bi seriyi yazıp çiz, 20 senelik kazandığın itibarla çalıştığın kurumdan ayda bir hafta izin kopart ve sana-serine zerre katkısı olmayan kişilerce küfür ye! Odaya ulaşmayan şikayetler elbet ama el insaf.
Hani parayla alıyor olsan bi daha almayarak protesto edersin anlarım.
Okumayabilirsin de, hatta çok ara veriyor sevmedim bu işi dersin olur biter.
Öte yandan hiçbir insan resmî olarak sahip olduğu tatilleri var diye izin günlerini çalışarak geçirmek zorunda değildir. Aranızda ben çok zor bi iş yapıyorum bayram tatillerini de izin günlerimden düşüyorum diyen varsa, buyursun Odaya öyle laf atsın. :(
Benim söylemeye çalıştığım son kısım içindi işte. Hakkatten adam güzel iş yapıyor ve yapmışta

Bu kılıç uzuyor pro büyüyor BM nin silahlarıda işlevliymiş yani. Sunnyi istese çoktan yakması lâzımdı BM nin hele proda sunnynin bir kaç katı büyüklüğüne gelmiş.Ama pasta erir filan diye yapmıyor herhalde.Bakalım pasta geldi ama içimden bu pastayıda yiyemeyecek hatta düşecekse büyük ihtimal şu zayıf haliyle düşecek. Mesela bir iki deprem dalgası çok etkiler gibi geliyor şu BM yi.

Bu kılıç uzuyor pro büyüyor BM nin silahlarıda işlevliymiş yani. Sunnyi istese çoktan yakması lâzımdı BM nin hele proda sunnynin bir kaç katı büyüklüğüne gelmiş.Ama pasta erir filan diye yapmıyor herhalde.Bakalım pasta geldi ama içimden bu pastayıda yiyemeyecek hatta düşecekse büyük ihtimal şu zayıf haliyle düşecek. Mesela bir iki deprem dalgası çok etkiler gibi geliyor şu BM yi.
O pasta yeme sahnesinin epik olması lazım, epik ama komik olsun mümkünse :D Jinbei'nin BM'ın ağzına croquembouche tıktığı sahne gibi ama şu an tam tersi. Önceden BM büyük croquembouche küçüktü şimdi, BM küçük ama pasta büyük :D Daha büyük bi itme gücü gerekiyor du bakalım saçmalığın sınırları nasıl zorlanacak :D

O pasta yeme sahnesinin epik olması lazım, epik ama komik olsun mümkünse :D Jinbei'nin BM'ın ağzına croquembouche tıktığı sahne gibi ama şu an tam tersi. Önceden BM büyük croquembouche küçüktü şimdi, BM küçük ama pasta büyük :D Daha büyük bi itme gücü gerekiyor du bakalım saçmalığın sınırları nasıl zorlanacak :D
Ben BM pastanın içine atlar diye hayal etmiştim.Ama dediğin gibi epik olması lazım çünkü birbirini yıllardır görmeyen anne ve oğlun buluşması gibi bir şey olacak kaç bölümdür pastada pasta diye geziyor.

Şu seriden neden keyif alınmıyor la.Her daima açık arayarak bir şeyleri gömme niyetiyle seri mi takip edilir.Hani son haftalarda çok gereksiz gömmeler var.Ben bir seride bu kadar açık bulsam okumam la.
Ne guzel soylemissin. Bir ara ben seriye camur atmak icin degil de, seriyi sevdigi icin yorum yazip okumak isteyenler icin farkli bir konu acalim demistim de Oda fanboyu ilan edilmistim.

Sonunda adamim Luffy son sozunu soyleyecek. Gelecegi gorme yakisir, bekledigimize degecek! :alkis:

Demek ki kid ana karakter olsa kaido'yla dövüşürken yonkou seviyesine gelecekmiş. Ben kaido'da bıçak falan görmedim. 1000 kere vursa ana karakter ölmez.

Kata açıkça yiyeceği bir king kong guna dayanabilir mi ? bence hayır.. ve Ben one pieceyi ailemmiş gibi seviyorum yavaş gitsin hiç bitmesin <3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık