Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbette. Bir itirazım yok gücüne, sağ kolların karizmasını toparlayan adam oldu Katakuri. Marco'nun Mf performansından dolayı küçümseniyordu bu seviyenin adamları. Yalnız yanlış hatırlamıyorsam g4'te iken en fazla 3 ya da 4 darbe almış olması lazım. Epeylik bir durum yoktu yani.
Senin için önce 883 sonuna sonra 884e baktım.
Ard arda 1 çeneye normal tekme+2 kong gun+ 1 rino schneider yiyip sırtı yere gelmeyen, sonrasında hemen kendine gelip kong organa göre vücudunu rahatlıkla şekle sokan ve hemen akabinde peerless donuts ile g4 Luffy'nin ağzını yüzünü kaydıran bi adamın çok darbe kaldırmayacağını ima etmeyelim diye dedim. Dof mesela; kong gundan sonra zaman mekan bütünlüğünü yitirdi garibim.

O değil de şu sol üstteki Katakuri çizimi ne iğrenç olmuş la. :( Pergel Katakuri :artiz:

Spoilerda bahsedilmeyen birşey yoksa Oda uzuuuun uzun işlemeye devam ediyor. Luffy zaten Katakuri'nin ataklarından kaçacak kadar çevikti ve buna pasif defans dersek şu an ataklardan kaçmak yerine aynısı ile karşılık vermek aktif defans olur. Bunu yapmak için geleceği görmeye gerek yok. Geleceği görünce sonuçta rakibinin hareketlerini zamanda kitlemiş olmuyorsun, gercekleşmeden önce herşeyi değiştirebilmek mümkün, yeterli özelliklere sahipsen. Daha önce de demiştim Katakuri gelecekte takılıp kalırsa Luffy'i yenmesi zorlaşır.

Bigmom'ın ataklarını Chopper durduruyormuş, burda oooaa Chopper Yonkou seviyesi, Bigmom en güçsüz Yonkou demeden önce Bigmom'ın tavrını anlamak önemli. Gemide kek olduğunu düşünerek dozunu ayarlıyor mu falan yani.

Katakuri Fan Club derken karizmatik karakter fanlarına gönderme yapmış Oda. Ayrıca çakma olmuş. Kesin Barto Club'ın icraatlerinden etkilenip kurdular bunu.

Tam dibi görmüşken bir ışık süzülür, vay efendim bu herşeyin sonu derken kahraman belirir falan... Seri bi dağcı gibi sürekli tırmanıyor ama çok zor bi yere gelip kazığı kopuyor tam uçurumdan düşecek iken hep bi dala tutunmayı başarıyor. Bu artık şeye benziyor, genellemek gibi olmasın ama zengin bebeleri herşeyi yaşar, sürekli haz alacağı şeyleri yükseltir, yükseltir ama en sonunda hiçbir şeyden zevk alamaz. Burda bu zorlamayı hissediyorum.

Neyse bakalım ne okuyacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık