Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hafta bölüm çıkmayacak sanıyordum ama çıkmış :D Neysem bölüm kötü.Nedeni soru üstüne soru düşündürmesi ve bunları es geçen mangaka.Yanmayan kadın çarpılıyor,minnacık kağıtta ruhu var orman korkuyor bundan ama ana ruhtan yapılma 3 materyal-canlı ne derseniz,kağıt parçasından işlevsiz.Kesemiyor kesme derdinde,bari dev saldırısı yap ormanı yok ettin gemiyi alabora et...falan fistan.Yonkou bu kadar şebek olmamalı bu hale sokulmamalı bence.1.adamı hariç hepsi işlevsiz,kendisi niyeyse kilo veriyor,oğlu şeker üretiyor ama demiyor ki ana al ye bak zayıfladın.Tek dedikleri ana niye zayıfladı. madem öyle getirin 2 kek yedirin.Kafası yerine geldi BM nin ama hala çocuk gibi pasta peşinde.Pürt yani sıktı ciddiyetsizlik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Jimbei zoro fanlarinin yeni hedefi olmuş garibim. Adamlar luffynin zorodan güçlü olduğunu kabullenememişken daha bide bu çıktı başlarına :S

Kuzan in bb ye katılımı diger korsanlari nasil sasirtiyor isehasir sapkalara katilqn jinbede ayni etkiyi yaratacak gibime geliyor. Mom in cizimleri gayet guzel bu arada. Bolumu begendim.

Koca Anamızın en güçsüz yonkou olduğunu tescilleyen bir bölüm olmuş. Genel anlamda iyi gibiydi. Artık Mugiwaraların bu tarz işlevlerinin olmasına şaşırmamalıyız.

Jimbei cepte, bir tane daha Zoro, Sanji klasmanında biri gelirse tayfa tamamlanır ve güç açısından da yeterli hale gelir.

Jimbei şuana kadar saklanmış bir karakter olsaydı tamamen hak verebilirim bu olaya.(Atıyorum Mihawk darbeyi yapsaydı veya Wevıl falan)Fakat Jimbei çaylak Ace ile berabere kalmış bir eleman.WB rüyasında o Aceyi tekliyordu.Mom ise Jimbeiye karşı aç olsa bile o darbeyi yememesi lazımdı.Uykudaki WB>>>>Aç BM gibi bir denklem çıkıyor ki buda çok saçma. Ya adam yazdığı seriyi unuttu yada Mom çöp en güçsüz Yonko.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık