Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 890: Koca Ana Güvertede!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    227
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadının önceki krizlerinde de tek derdi krize girdiği tatlıyı yemekti. Ama kendi tayfası kadını durduramamış hiç. 873. bölümde bütün tayfa ağlamış resmen ne yapacağız diye. Katakuri en azından bu adanın işi bitti, sonra ne olur bilinmez demiş. Bu adamlar kadını hiç durduramamışlar.
Spoilerda coşanlar bu durumu eleştiriyordu zaten, bir tek Chopper olayı yanlış spoilerdan, gerisi aynı.
İkisi arasında şu fark var. Bu zamana kadar istediğini bir şekilde hazırlayıp kadını durduruyorlardı. Ama Perospero'nun dediğine göre daha önce bu kadar aç kalıp bu duruma gelmemişti. Ayrıca bu kadın 8 saattir kriz halinde kovalıyor, deniz üzerinde az daha gemi gidiyordu. Şu an orada Jimbei diye çok üst seviye bir adam var ki bu adamın en büyük özelliği deniz. Ve denizdeler. Nami diye bir kadın var hava durumunu kontrol ediyor. Brook diye var. Ruhlara etkisi var. Şu an Koca Ana'nın lehine hiçbir durum yok ve tüm bunlar birleştiği halde gemiyi koruyup zeusu etkisiz hale getirmeleri Koca Ana'ya zarar veremeselerde bence büyük başarı.

Koca Ana'nın güç olarak zayıfladığını düşünmüyorum. Sadece bir fiziksel zayıflama var. Bunun nasıl bir etki doğuracağını daha sonra göreceğiz orası ayrı bir mevzu. Yoksa Perospero geçen bölüm Ana için "bilmediğimiz bir canavara dönüşüyor" demezdi.

Son düzenleme:
Jimbei, BM'a vurdu sadece uçtu hasar veremedi demeyi biliyorsunuz ama, BM vurdu Jinbei uçtu ama zarar görmedi demiyorsunuz. Kimin en güç saldırısı hangisi bilemeyiz çok farklı şeyler cıkacaktır daha bu başlangıc bana göre. Bölüm çok hoşuma gitti gerçekten full aksiyon, animesini merakla bekliyor olacagım :)

bölüm iyi mi kötü mü? tartışmaya bile girmem.
ama tayfanın bir kısmının bir yonkou'ya karşı direnişi muhteşem.
özelikle tayfanın en güçsüzlerinden dediğimiz nami'nin sergilediği tavır...
tayfa gerçekten bir bütün olabilmeyi başarmış.

Bu ara Koca Ana'nın Jinbei'ye tek atmasını bekleyenler mi var? Bu adam 400+milyon çapında eski scibukai olan ve ciddi bir gücü olan bir karakter. Üstüne üstlük kendi evinde sayılır şu an. Benim klasmanımda amiralden sonra gelen klasmanda yer alıyor kendisi şu an. Ama seviye farkı var diye üsttekiler alttakilere tek atacak diye birşey yok. Atabilirler mi atabilirler. Ama atttıklarında ne değerleri artar ne de atamadıklarında değerleri düşer. Ben beklediğim gücü gösterip gösteremediklerine bakarım ki şu an Koca Ana şu an fazlasıyla bunu gösteriyor.

bölüm iyi mi kötü mü? tartışmaya bile girmem.
ama tayfanın bir kısmının bir yonkou'ya karşı direnişi muhteşem.
özelikle tayfanın en güçsüzlerinden dediğimiz nami'nin sergilediği tavır...
tayfa gerçekten bir bütün olabilmeyi başarmış.
+1 bu arc da ozellikle gucsuz olanlarin savasmasi sey hosuma gitti

Öncelikle gemiden başlamak istiyorum.Sunny küçük ama işlevsel bir gemi.Barındırdığı özellikler bakımından gemilerin kk si bile sayılabilir :) Ama gemi kesinlikle sıradan bir gemiden katbekat dayanıklı.Özellikle gemiyi taşıyan omurgası adam ağacından olması ve Franky'in marifeti sayesinde çok büyük dirence sahip.Bm vursa bile belki de bölemicekti gemiyi.Bütün yüküyle birlikte 1 km uzağa uçabilen bir gemiden bahsediyoruz burda.Sıradan bir gemi suya değdiği anda paramparça olur.Ayrıca tayfa için geminin kıymetini de biliyoruz.Her büyük olayda bir nakama kaybedecekse Luffy kk olmasa da olur.

Bu arada Bm ye Rinnegan çok yakıştı.Üstelik Brook aynı Naruto'nun Kaguya'ya yaptığı gibi sapıklığı ile Bm'yi gafil avlamayı başardı ya o sahneye çok güldüm :) Ayrıca kontrol ettim Kaguya 690. bölümde mühürlenmiş.890. bölümüyle Naruto'ya selam çakmış olabilir Oda sensei.Arada 200 sayı var belki iki yüzlü demek istemiştir Kishimoto'ya.Bilirsiniz sayılarla uğraşmayı sever kendisi.Hatta 8 ve 6 hachiroku(86) yapıyor belki Initial D ye de selam çakmıştır( Abart abart :) )

Bu ara Koca Ana'nın Jinbei'ye tek atmasını bekleyenler mi var? Bu adam 400+milyon çapında eski scibukai olan ve ciddi bir gücü olan bir karakter. Üstüne üstlük kendi evinde sayılır şu an. Benim klasmanımda amiralden sonra gelen klasmanda yer alıyor kendisi şu an. Ama seviye farkı var diye üsttekiler alttakilere tek atacak diye birşey yok. Atabilirler mi atabilirler. Ama atttıklarında ne değerleri artar ne de atamadıklarında değerleri düşer. Ben beklediğim gücü gösterip gösteremediklerine bakarım ki şu an Koca Ana şu an fazlasıyla bunu gösteriyor.
Hadi jinbei tek yemesin,ulan karşı saldırı yaptı bildiğin çaktı yumruğu uçurdu,burası aklına yatıyor mu ?.Jinbei yumruğuyla kaidoyu uçurur desem bana ne dersiniz ?

Big mom un açlık krizi diye birşeye ben inanmıyorum. Kadının canı çektiği tatlıya krizi var. Önceki krizi krokembush idi. Birçok tatlı yedi. Ancak kadın yemeyi kesmedi. Sadece krokembush'u jimbe sayesinde yediği(ağzına tıktığı) sırada krizi durdu. Aynısı düğün pastası için geçerli bence. Buda 8 saatlik krizin devamlı olmadığını düşündürüyor bana. Canı çektiğini yiyene kadar bu şekilde kriz geçirmeye devam edecek. Bazı arkadaşlar akainu ile aokiji nin 10 günlük savaşını ele almış. Big mom 8 saatte ne hale geldi filan demişler. Alakası yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık