Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889: Bilinmeyen Ana

Bölüm Nasıldı?

• Muhteşemdi. Doyamadım.

Kullanılan: 72 35.5%
  • Bölüm işte.

Kullanılan: 105 51.7%
  • Keşke çıkmasaydı.

Kullanılan: 26 12.8%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrot daha ne yapsın bilmiyorum ki bi yol açmak için gitti komple filoyu devre dışı bıraktı. Daifuku'ya saldırmak gibi bir çabaya bile girmedi. Cin'in saldırılarından da güle oynaya kaçtı. Brook gelmeseydi de Daifuku bir şey yapabilecek gibi gözükmüyordu kendi kendini bitirecekti Carrot. Sanırım Pedro gibi BM'nin saldırısının önüne atlayıp kısa bir an kazanması falan gerekiyor sanırım.

Neyse BM geminin ortasına tünedi bu durumda gemi nasıl kurtulur.

Olması Gereken Jinbei'nin milete denize atlayın deyip denizi de kullanarak BM'nin 1 saldırısını bloklaması.

Muhtemel Olacak Germa'nin uçarak gelerek bir şaşkınlık oluşturması.

Bunlar olsun veya olmasın asıl kahraman den den mushi olur diye bekliyorum. Pasta ile size geliyoruz sesi BM'yi durdurabilir ve BM Bege'nin gemisine doğru yola çıkabilir.

BM nin zeus üzerindeki sahneden başka birşey yok :/ Gemiye de bindi ki olur mu güzel şeyler diye beklemek bile istemez oldum, olmayacağını biliyoruz :(

Bu arada anket seçeneklerinin bundan sonra böyle olmasını yetkililerden rica ediyorum :)

Cracker luffy'nin gördüğü en sert hakiye sahip. Katakuri bilinen en iyi gözlem hakisine sahip. Daha ne yapmalarını istiyorsunuz meyve kullanmadan?
Cracker'in kendisi 1 tane bisküvi asker gücünde bile olsa g4'süz luffyden güçlüydü franky seviyesi ne alaka?
Cracker çevirisi yanlış. Sadece sert olduğu geçiyor.

Bm pastayı yedikten sonra bayılınca düşmüş sayılacak mı ? :D

@justahuman , Muhtemelen BM pastanın kokusunu alacak ve o yöne gidecek,karşı güçte olup engelleyebilecek herhangi bir insan evladı yok adada.

Gemide tehlikeye girdi. Sanji gil ise hala gözükmedi. En olası seçenek Copper bir ise yarayip Dev modunda Big Mom ile kapişmaya çalışır ama samari yer oturur gibi ...Copperida koleksiyonuma alirim hesabına giderse öldürmez belki ... Ama gelecek hafta umutluyum Big Momi burada birakir Luffy vs Kataya geçecek bence 2-3 bölüm doya doya izleyeceğiz kanımca...

Bm pastayı yedikten sonra bayılınca düşmüş sayılacak mı ? :D

@justahuman , Muhtemelen BM pastanın kokusunu alacak ve o yöne gidecek,karşı güçte olup engelleyebilecek herhangi bir insan evladı yok adada.
Bayılırsa sayılmalı : ))

Kokusunu alırsa da olur ama bana pek mantıklı gelmiyor. Çünkü görünürde yoklar Carrotun etkisiz hale getirdiği filoya bile dürbünle bakıyorlardı. Kokusu ne kadar keskin olursa olsun o kadar kısa zamanda o durum oluşmamalı bence. Kaldı ki BM düğün pastası sanıp bir anda yönünü değiştirip Fındık (yer fıstığı) adasına gitti. Pek öyle burnuna vs dikkat çekilmedi.

Biri engelleyemez engellemesine de gerek yok ama Jinbei orada burada öleceğim diyen adam bir saldırıda olsa kendini yaralama pahasına da olsa bloklama yapabilmeli. Germa gelirse bir anlık şaşkınlık oluşabilir ve BM saldırısını durdurabilir. Tabi bütün bunlar pastadan haber gelmesi için.

Aladdin'in Sihirli Lambası'na gönderme var. Bu arkta masal teması işleniyor zaten. Meyvenin tek kötü tarafı, cinin varlığının sürmesi için Daifuku'nun sürekli kendini ovmak zorunda olması.
Onu fark ettim bende ama isim olarak ne verilecek merakla bekliyorum. Ya da verildiyse ve biliyorsan bu bilgiyi paylaşabilir misin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık